ölüm gibi bir şey ama ölmüyorsun. ölüm döşeğine yatırır gibi yatırıyor kesinlikle. ramazan'da başıma gelmişti ve birde oruçlu oruçlu savaşmıştım geçen ramazan 3 gün ölüm döşeğine girdim çıktım resmen.
bunu niye anlatıyorum dostlar şimdi tekrardan başladı. bu meret beyaz lekeler ile kendini gösteriyor ve bademcikteki hava boşluklarının iltihabı ile oluyormuş. öncekinde konuşamayacak kadar ciddi şekilde şiştiği için bıçakla kesip ağzımda kan ve irinle 5 dakka kusturmuştu doktor. umarım birdaha olmaz ve neye inanıyorsanız inanın bana dua edin ki tekrar başlamasın korkuyorum.
devamını gör...
penisilin iğnesinin mümkünse 2.4 mg olanının kullanılması ile belli bir süre rahat edilebilir. nisan ve ekim ayları arasında 9 kere bu illet ile uğraşmış bir kişi olarak söylüyorum. kesin çözüm bademcikleri aldırmakta. ama onun da belli bir yaştan sonra zorlu bir süreç olduğu söylenmekte.
devamını gör...
kriptik midir bilmem ama 4 yıldır neredeyse her ay olup 4-5 gün boyunca kafamı yastıktan kaldıramadığım üstüne sadece sıvı gıdalarla beslendiğim lanet olası hastalık. ateşi, boğaz iltihabı, mide bulantısı, ağrısı vs vs vs. çekilecek gibi dert değil. gitmediğim doktor kalmadı ama artık bademcikleri aldırmaktan başka çarem yok sanırım.

ayağa kalkıp 2 adım atabilene helal olsun.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim