liseli kavgası maksimum 10-20 kişi arasında ara sokaklarda döner. görünen yerlere fazla zarar verilmeden kavga biter. ne zaman ve nerede olacağı bellidir. kazanmak için adamını toplar gidersin. uzaktan da olsa izlenir bu kavgalar.

üniversiteli kavgasını izleyeceğim diye ya toma'dan su yersiniz ya da polislerden cop. arada kaynama ihtimaliniz %100'dür. kavganın sebebi liseli ergenlerdeki gibi kız ya da başka bir şey değildir. tamamen politik kavgalardır. kavganın yeri ve saati belli değildir. en zayıf anınız kollanır ve bir anda 30 kişi vs sadece siz kalabilirsiniz. çivili sopalarla hastanelik olmanız işten değildir.

yine de kalmadı o eski üniversiteli kavgaları ya. herkes ekonomik dertlerin peşinde sürükleniyor. kavga edecek adamın proteine ihtiyacı olur. tavuk döner olmuş bilmem kaç lira.
devamını gör...
liseli kavgasından kastınız meslek lisesi ise kan,ter ve öldüresiye dayak vardır,
düz lise kavgası ise ter ve dayak vardır,
kolej ise kolej de kavga mı olur lan? süt bebeleri.

valla türkiyede üniversite kavgalarını bilmem rusya da çıktığında okul çok büyük karışıyordu ruslar da bizden daha vicdansız olduğu için o kavgalar da kafa göz falan kırıldığına şahit olmuştum. dolayısı ile sakat iştir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"liseli kavgası vs üniversiteli kavgası" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim