1.
eskiden bir kaç defa yaşamıştım fakat günümüzde 200 tl nin bir değeri olmadığı için pekte umursanmayan durumdur.
devamını gör...
2.
3.
makinaya koyarak da test edenler vardır
devamını gör...
güvensizlik göstergesi.
devamını gör...
durduk yere 200’lük olmaktan iyidir. kasiyerin çok umrunda olacağını sanmıyorum iç sesin “senin güvenini boşa çıkaracak ben ne yaptım” söylemleri
devamını gör...
ülkenin bulunduğu ekonomik durumun göstergesidir altı üstü 26 dolar
devamını gör...
yukarıya kaldırıp bakıyor birde sanki ne anlayacaksa
devamını gör...
para üstünü de kontrol ederek alın.

anlasın.
devamını gör...
şikayet ediyoruz fakat elin oğlu 100 doları imza karşılığı alıyor. (bu arada 100 dolar x şu kadar tl demeyin üzerim.)
devamını gör...
10.
200 tl bulduk da sahtesi kaldı...
devamını gör...
11.
bıçak çeker gibi gösterilirse panik yapar , ağır hareketlerle slow motion eşliğinde , en önce kasiyer 200 tl ile tanıştırılmalıdır ve gerekirse çay içsinler.
devamını gör...
12.
40 tane 5tl vererek kaçınılabilecek durumdur.
devamını gör...
içinde atatürk olan bir şey istesede sahte olamaz.
devamını gör...
en son turkcell bayisine 100 tl verdim. para sayma makinesine koydu ve test etti. bir keresinde de köfteci selçuk'un büfesinden yarım ekmek alırken 200 tl uzattım. adam havaya kaldırıp baktı, sahte değil bu dimi dedi. oysa ki yeni çekilmişti paralar atmden.
devamını gör...
onlarda emir kulu yapması zorunludur.
devamını gör...
bir mayış günü köpek gibin çalıştığım iş yerinden çıkmış eve mutlu mutlu işçi ayaklarımla gidiyorum, yine gururlu ve onurluyum. dedim şu atm'den para çekeyim de kendime party hard bim turu yapayım, buraya kadar her şey mükemmel. sonra, şimdi marka vermeyim (sponsor only baes işinize gelirse) cipsler, çikolar, içecekler o an önüme ne gelirse sınırdaki suriler gibi hızla sepete atıyorum. neyse sinirlenmek yok, kasaya geldim ve 200 tl uzattım, bim girl kontrol etti ve bu sahte dedi, zaten biliiidiiim de bele olacağını, hep beni bulur. bir üst komşu utancıyla(yani none) aldıklarımı bir köşeye bırakıp, beş on dakika sonra tekrardan gelip alacağımı söyledim. ben de tam seni arayacaktım diyen arkadaşımın sahteliği kadar olan 200 tl'mi aldım ve kapıdan sen değil onlar kaybetti inancıyla çıktım. çocukluğumdan beri eppekleriyle akp'ye hizmet eden eppekçiye en devrimci ruhumla girdim ve bir eppek alarak 200 tl'yi kakaladım. bime geri dönmem bir dakika bile sürmedi nerdeyse just like my ex. bim girl çok çabuk geldiniz sahte parayı ne yaptınız? dedi... what a bish, pardon da sanane? yine dürüstlük yine ben, cebimde dedim ve sahte olmadığını umduğum bir 100 tl uzattım, allah'tan dürüst çıktı, biliyorsunuz bu devirde zor... artık partimi engelleyen bir sorun kalmamıştı, içimden bim girl'e inşallah kasa anahtarını kaybedersin dedim ve oradan a101 fanı olarak ayrıldım. bu da böyle bir anımdır.
devamını gör...
en son bunu 3 yıl önce yaptıklarını gördüm. son zamanlarda kime versem umursamadan alıp kasaya atıyor.
devamını gör...
artık kontrol edilmiyor.

çünkü 200 liranın maliyeti 200 liradan daha fazla.. sahtesi bile daha pahalı..
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"markete 200 tl uzattığında sahte mi diye kontrol etmesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim