mersin'in akdeniz ilçe belediye başkanı akp'li mustafa gültak, mersin büyükşehir belediye başkanı vahap seçer'e, "ben metronun doğru bir proje olduğuna inanmıyorum" dedi. gültak, projeyi cumhurbaşkanı erdoğan'ın yatırım programına aldığını öğrenince 3 gün sonra, "metroya karşı olmak aptallıktır" ifadelerini kullandı.

ya anlamak gerçekten imkansız hiçmi utanma sıkılma yok sizde.
devamını gör...
(bkz: göz kanatan başlıklar)
(bkz: arkadaşlar ben gidiyorum burası size emanet)

tanım: imla ve yazım katliamı yapılan başlık.
devamını gör...
bir düşüncenin farklı yollarından herhangi birine en çok kim başvurursa hemen ona giden insan misali. karıncaların şekere toplanması gibi.
devamını gör...
bu kişinin insana dönüşmüş koca bir çelişki olduğunu düşündüm bir an. bu arada fikrimi belirtmeden geçmek istemiyorum bence her türlü toplu taşıma aracı hem doğaya hem de bireylere faydalıdır. herhangi bir toplu taşıma aracıyla, yürüyerek ya da bisiklet sürerek gideceği yerlere kolay ulaşım sağlayabilen insanların bireysel taşıt kullanması kendi tercihleri olmakla birlikte bir nebze düşüncesizliktir çünkü dünyayı korumak istiyorsak fedakarlık etmek zorundayız en ince detaylara kadar düşünmek zorundayız. ayrıca uzak yerlere gitmesi gereken fakat bireysel bir taşıt alacak imkanı olmayan kişiler için -ki bu kişilerden biri ben oluyorum- büyük bir kolaylık. toplu taşıma araçlarının arttırılmasının gerekli olduğunu düşünüyorum.
devamını gör...
(bkz: dağıttın formatı eyledin viran)
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"metroya karşı çıkan başkan metroya karşı çıkan aptaldır dedi" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.