1.
dokunmatik telefon modellerinin ilklerindendir penaya benzer demeyeceğim direk pena olan dokunma cihazı ile hayli tutulmuştu ama gerisini getiremediler.
devamını gör...
symbian işletim sistemini kullanan, arka ve ön kamerası olan, yüksek sesiyle müzik dinlemenin harika olduğu taş gibi bir telefon modelidir. dokunmatik değil de daha çok basmatik bir telefon. kendisi ilk kameralı telefonumdu.
devamını gör...
xpressmusic ismiyle pazarlanan nokia'nin altin caginin son telefonlarindan. hayatimda bir cep telefonunda navigasyonu ilk defa bu telefonda ovi maps ile kullanmistim. iphone a gore dokunmatik deneyimi cok geride kaliyordu ama o 2009 yilinda 450 liralik fiyatiyla mukemmel bir telefondu.
devamını gör...
nokia nın nokia olduğu yıllarda dokunmatik ekranlı 3310 gibi rağbet gören telefondu.
devamını gör...
dokunmatik olduğu söylenen ama kalemi bile algılayan telefon.
devamını gör...
nokianın satış rekorları kıran, dokunmatikten ziyade ekranı basmatik telefonudur.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"nokia 5800" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim