turunçgiller menüsünden ulaşabileceğiniz, sözlük içerisinde üyelerine birçok yenilik ve özellik sunan mağazadır.
para geçmez. yalnızca biriktirilen karma puan ile alışveriş yapılabilmektedir.
(bkz: karma puan sistemi)

normal sözlük mağazasında ;
sözlüğü reklamsız kullanmak,
profile kişisel ileti eklemek,
renkli mahlas almak,
gizli gezinmek,
takipçileri görmek,
profilinize 20 adet entry sabitlemek,

gibi özellikler bulunmaktadır.

aynı zamanda profilde sergilemek üzere 200 üzerinde çeşidi bulunan harikulade rozetler de mevcut.

dipnot : kullanılabilir karma puanı diye bir bakiye belirledik. karma puanınız ne kadarsa kullanılabilir karma puanınız da o kadardır. harcama yaptıkça kullanılabilir karma puanınız azalır, profilinizdeki karma puanı asla düşüş göstermez.

normalsozluk.com/ben/magaza
devamını gör...
koşun patron çıldırdı! mağazamız yenilendi! artık karmalarınızı harcamanız için çok daha fazla rozet seçeneğiniz var, çoluğunuzun çocuğunuzun rızkını gönül rahatlığıyla ezebilirsiniz. sözlük mağazasına nasıl mı ulaşacaksınız? bilgisayardan sözlük'e giren azınlıktaysanız turunçgiller menüsünden sözlük mağazasına tıklamanız, mobil uygulamadan girenlerdenseniz sol menü-kokpit'ten sözlük mağazasını seçmeniz yeterli.

bu mağazada sadece karma puan ile alışveriş yapılabilmektedir. (bkz: karma puan sistemi)

normal sözlük mağazasında sözlüğü reklamsız kullanmak, profile kişisel ileti eklemek, renkli mahlas almak, gizli gezinmek, takipçileri görmek, profilinize 20 adet entry sabitlemek gibi özellikler bulunmaktadır.

bu özelliklerin yanı sıra yüzlerce profil rozetine de ulaşabilirsiniz. üstelik artık her pazar günü mağazadan eski rozetler kaldırılırken, yepyeni rozetler de eklenecek!

her hafta pazar günü yepyeni rozetler!
her hafta pazar günü yepyeni rozetler!
her hafta pazar günü yepyeni rozetler!
her hafta pazar günü yepyeni rozetler!
her hafta pazar günü yepyeni rozetler!


yeni eklenecek rozetleri belirlemek için sözlük mağazası rozet önerileri başlığına öneride bulunmayı unutmayın.* eski rozetlerden de aklınızda olan varsa mağazadan kaldırılmadan almayı ertelemeyin, sonra pişman olursunuz.

dipnot : kullanılabilir karma puanı diye bir bakiye belirledik. mağazadan hiç alışveriş yapmadan önce karma puanınız ne kadarsa kullanılabilir karma puanınız da o kadardır. harcama yaptıkça kullanılabilir karma puanınız azalır, profilinizdeki karma puanı asla düşüş göstermez. üçe beşe bakmayın, karmam düşecek demeden gönlünüzce harcayın.

mağaza
devamını gör...
sözlük mağazamız bugünden itibaren yeni yıla dek %50 indirime girmiştir! duyan duymayan kalmasın.

yeni rozet sistemimizde -#2787715 no'lu tanımdan detaylara bakabilirsiniz- rozetlerimiz süreli olup bir süre sonra yayından kaldırıldığı için almak istediğiniz rozet varsa kaldırılmadan mağazamıza bir göz atmayı unutmayın. ayrıca her pazar günü mağazamıza eklenen rozetlerimize katkıda bulunmak isteyenleri de yoldaş bakkal rozet önerileri başlığına bekliyoruz. bu başlıkta görsel yükleyerek öneride bulunmak sizi diğer yazarlardan bir adım öne taşıyacaktır.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"normal sözlük bakkaliyesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim