milli eğitim bakanlığı, başakşehir’deki bir bölgeye okul yapmak istedi. fakat söz konusu alan 49 yıllığına ücretsiz olarak ilim yayma cemiyeti’ne verildi.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel

milli eğitim bakanlığı, başakşehir’de bulunan ve dini tesis alanı olarak kaydedilen bir parselin ihtiyaç gereği okul alanı olarak ayrılması ve bölgeye okul yapılmasını talep etti. talep yazısında bölgede okul ihtiyacı olduğu bakanlık tarafından kasım ayı başında belirtildi. fakat aynı bölge için ilim yayma cemiyeti de başvuruda bulunmuş, alanın 49 yıllığına kendilerine kiralanarak yurt yapmayı talep etti. çevre, şehircilik ve iklim değişikliği bakanlığı tarafından söz konusu alan, 49 yıllığına ilim yayma cemiyeti’ne verildi.

buradan
bilim çok saçma, ilim yayılsın. hamdolsun.
devamını gör...
darbe girişiminden sonra el konulan yurtlarda büyük ölçüde cemiyete devredildi. üniversite öğrencileri yurtlarda kalacak yer bulamazken bu yurtları üniversite yurduna çevirmek yerine gençleri bu cemiyet yurtlarına mecbur bıraktınız. yurtlarda gönüllüluk adına ogrencileri zorunlu dersleri ve konferansları yurttan atmak yada tutanak tutmakla tehdit ederek dinlemek zorunda bırakmanız başlı başına saçma zaten.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"okul yapılmak istenen alanın ilim yayma cemiyetine verilmesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim