içim karardı gri sönük bir renk ile var olmaktan, biz de rengarenk olmak isteriz direm.
admin
yönetim
yazar
çaylak
mafya
polis
kitap klubu
.
.
gibi sözlük içi ait oldukları bölümlerle renklendirilmesini temenni ettiğim bölüm. renkler sürekli değişiyor. şuan sabit bir durum var ise gerekli merciler açıklamasını yapacaktır. * rengarenk günler dilerim.
devamını gör...
moderatör ve kuruculardır.
devamını gör...
olmak istediğim şey. biri de beni öyle bussa keşkem, ahh keşkem.
devamını gör...
sözlük mağazasından "renkli mahlas" özelliğini satın almış yazarlardır.
devamını gör...
satın almak için, yoldaşın kurban bayramında da kıyak geçmesini beklediğim durumdur. *
devamını gör...
yeşil olanlar senin benim gibi yazar ama turuncu olanlardan kork.
devamını gör...
gereksiz bi olay.
böyle canlanıyor hepsi gözümde
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
ben siyah renk alcam, nick görünmez olacak. görünmez bir elden gizemli tanımlar off çok havalı olucam.
devamını gör...
valla ben bu sözlüğün geçmişini de biraz bildiğim için size şöyle bir içimi dökeyim sevgili arkadaşlar. o renkli mahlaslara sahip birçok arkadaş (yönetimdeki renklilerden söz ediyorum), sözlükte aktif olan ve de ilham verici yazılarıyla hepimizi aydınlatan birçok zeki insanı sözlükten kaçırmıştır. bu arkadaşlar bütün bu yaptıklarından sonra da sessiz sedasız ortalıktan kaybolarak hiçbir sorumluluk hissetmeksizin hayatlarına devam etmişlerdir. demekki keramet renkli mahlasta değil. sen bir kere her paylaşımda tanım olmak zorunda diye bir zorunluluk getiremezsin. insanları bu tip gereksiz kurallarla sıkboğaz edemezsin. özel hayatında görmediğin ilgiyi burada gördün diye, iş hayatında yüklenmediğin sorumluluğu burada yüklendin diye şımarıklık yapıp sözlüğün içine edemezsin. ben yine kibarlık yapıp pek bir şey demek istemiyorum fakat buraya eski arkadaşlarımı göreyim diye döndüm. yine insanlığımızı kaybetmedik her şeye rağmen. sözlüğün bize ihtiyacı var gibi hissettik geldik. kimseye sataşmam etmem, herkesin yüzünün gülmesi için çırpınırım. pek öyle sosyal birisi sayılmam. sadece sevdiklerim beni hatırlasın isterim. tek derdim bu. iş hayatında zaten ortam stresli bir de burada niye stres yaratıyorsun sen ey yönetici ? neyse rahatladım.
devamını gör...
ne iştir anlam verilemeyenlerdir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"online listesindeki renkli yazarlar" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim