eşitliği bozan yazarlardır.
bakın şimdi duyar kasacağım .
kendileri pek bir önemliymiş gibi eşitliği bozarak kendilerini kırmızıya boyamış bu zalim dünyada istisnasız her yerde eşitsizliğin olduğunu bir kere daha görmemizi sağlamış , ezilenin değil zalimin yanında olan boyalı yazarlardır.
not:lütfen kızmayın sadece canım sıkılıyor.
devamını gör...
bir kafa sözlük politikası olaraktan hizmetçiler kırmızı giyerler. kırmızılı yazarları köleleriniz gibi düşünebilirsiniz arkadaşlar, kafa sözlük ne kadar aydın gibi görünse de eski fantezilere sahip rp düşkünü yöneticilere sahiptir. kırmızılı yazarları aşağılamayı, her işinizi yaptırıp azarlamayı deneyin, hemen hizaya geçerler ayağınıza kapanırlar. bu bir sözlük sürpriz yumurtasıdır. deneyin, ne dediğimi anlayacaksınız.
devamını gör...
kgb emrinde çalışan bir dış güç olan yoldaş benjamin franklin'in trafik ışıklarına olan sempatisinin simgesidir. aynı zamanda kırmızı renk kızgınlık ifadesi olduğundan siz onlara sinirli insanlar gözüyle bakabilirsiniz.
devamını gör...
premium üyelik gibi bir şey mi bu kadar yazarın bulunduğu yerde kırmızılı yazar sayısının fazlalığı dikkat çekmiştir. ne gibi hizmetler sunuyor bu üyelik
devamını gör...
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"online listesindeki kırmızılı yazarlar" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim