edit2: hala oy potansiyeli bilmem ne diyorlar. yıllarca bu ülkenin kilit oyları hdp'de diye diye milleti yediniz. ama işlemez artık. son seçimde kilit oylar kimde görüldü. ister beğenin ister beğenmeyin. savaş buldan falan demiş bir de. zannetmiyorum ki bu arkadaş savaş buldan'ın yaptığı işleri bilmesin. ama bakın o da kanser kitleden.
edit1:kaynak unutmuşuz ekleyelim: buradan

özgür özel'in, pervin chakar'ın 19 kasım günü istanbul'da verdiği konsere hdp'lilerle beraber gitmesi ve konser sonunda da bölücü düşüncelere sahip olan pervin chakar'ın elini öpmesi olayı. chp'de hiçbir şeyin değişmediğinin kanıtı niteliğinde olan olay.

ülkede bir kanser kitle var. bu kanser kitle, asıl eleştirilen şeyin aynı aynur doğan'daki gibi "kürt olmaları, kadın olmaları, kürtçe söylemeleri" olmadığını çok iyi biliyorlarlar. asıl eleştirilenin aynur doğan'ın pkk flamaları önünde konser vermiş biri olması, pervin chakar'ın kürdistan sözleri olduğunun farkındalar. şimdi bu kanser kitleyi aslında bölücü düşünceler ne bileyim pkk terör örgütü ile arasına mesafe koyamayan hdp ile görüşülmesi falan rahatsız etmiyor. ama bunu açık yüreklilikle dile getirecek cesaretleri de yok. o yüzden bu tarz olaylarda neye tepki gösterildiğini bildikleri halde konuyu her seferinde "kürt oldukları için istemiyorlar, kadın oldukları için eleştiriyorlar" noktasına getiriyorlar. chp'nin içi bunlarla dolu. chp bunlardan kurtulmadığı sürece sittin sene iktidara gelemez. akp'nin belediye seçimleri için kullanacağı afiş hayırlı olsun.
devamını gör...
kaynak neydi? kaynak emekti...
devamını gör...
bunlar ya siyaset bilmiyorlar ya da bile bile akp nin elini güçlendiriyorlar.

sen bir adım atıyorsun, sonucunu hiç mi düşünmezsin?
devamını gör...
ychp genel başkanı olan şahsın pkk sempatizanı bir yaratığın elini öpmesi olayı. şaşırmadım. sen yerel seçimde oy isteyeceksin nasılsa.
devamını gör...
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
koca chp başkanının bayram değil seyran değil el öperek harçlık koparma düşüncesi hiç hoş değil.
devamını gör...
keşke biraz da şu ülkenin vatanseverlerine oynasanız, biraz da onlara tebessüm etseniz, onlara selam gönderseniz... fırıldak adam, el birliğiyle yiyip sıçtınız partinin içine. muhalefet kavramının içini boşalttınız, rüzgara göre yön değiştirir oldunuz.
devamını gör...
bizim mini kurtçuklarımızı rahatsız etmiş olaydır. kurtçuk dediysem kuburda bok üstünde dolanan sinek larvaları.
- sanki özel konsere gitmese chp bir sonraki seçimde %35 oy alabilecekmiş gibi. olm chp'nin halk nezdinde itibarı %25. atatürk zamanında da bu oyu alıyordu, 75 yıldır seçim yapılıyor aynı oyu alıyor. şu ittihatçı kafasını değiştirin biraz. çıkın temiz hava alın.
- özgür özel de, chp'deki kaşarlaşmış kaşalotlar da biliyor bu gerçeği. %25 oyu, ana muhalefet partisi konumumuzu ve hatta milletvekilliğimizi kaybeder miyiz derdinde hepsi. kaç seçimdir hedep'lilerin götünü öpmeleri bu yüzden. 2023 seçimlerinde hedep dirsek gösterince aynı ağızlarla ali babacanların, küçük eniştelerin, falanın filanın götünü öpmeye gittiler. en son ümit özdağ'ın götünü öpmüşler. özgür özel'in haberi yoktu he mi?
- pervin buldan, hem de milletvekiliyken devlet tarafından katledilen savaş buldan'ın dul eşi ve milyonların oyunu almış bir partinin milletvekili. istanbul'da belediye başkanını değiştirecek oy potansiyeline sahip. onun götünü öpmeyecek de kimin götünü öpecek? siz de öpeceksiniz. seke seke öpeceksiniz hem de.
şimdi gidip ağlayabilirsiniz mini faşolar, mini kubur kurtçukları.
devamını gör...
pervin'ler karıştı ama konu aynı sayılır devam cordarone
devamını gör...
bugün el öpen yarın ne öper bilemem. olm bu tipler neden en olmadık kişilerin adını sayıklayıp duruyor ve en olmadık kişilerin önünde eğiliyorlar? biri şeyhin eteğine sarılır. öteki operacının elini öper. diğeri hapistekilerin isimleri sayıklar... neyse bana ne ya... naparsanız yapın demek istediğimdir. zira pek de ilgilenmiyorum artık...
devamını gör...
şaşırtıcı olmayan bir olaydır zira chp'nin altı okundan milliyetçilik çıkalı uzun zaman olmuştur, atatürk'ün mirası olan chp'den geriye sadece ismi kalmıştır.umarim yerel seçimlerde büyük şehirleri kaybedip yanlış yolda ilerlediklerinin farkına varirlar.
devamını gör...
öncelikle kadın kim hiç tanımıyorum. sanırım kürdistan savunucusuymuş burdan anladığım kadarıyla. bizim atatürkçü kesim buna kızmış ve söyledikleri gibiyse tabii ki onlarla hemfikirim ama şu da var ki böyle şeyler çok önemli değil. özgür özel denen adamı savunduğum için söylemiyorum. bu adam gidip bir orgeneralin annesinin elini de öpse düşmanı yine düşman olacaktı. akp'li oyu de ğiş mez. bu adamları yenmek için ya cehaleti yeneceksin ya onlardan fazla üreyip oy sayını arttıracaksın ya da oy veren fosil kitlesinin veya oyu alan baştaki şahsım kişisinin ölmesini bekleyeceksin.

bu adam en azından bir sanatçının elini öpmüş. sanatını selamladım diyip geçer. birileri senelerce sümüklü mendil öptü ne değişti bu ülkede boşversenize. ayrıca lgbt karşıtı olan adamların akil sanatçılarının içinde lgbt birey var, seçmeni bişey diyor mu. vatan edebiyatı yapan ama kendisi evladı çürük sanatçılarla kol kola değiller mi. kürdistan isteyen şarkıcıyı selamladı diyorsan kendi şarkıcılarına bakacaksın. he akp bunu zaten yapacak onları görmeyecek, bunu kullanacak falan ama bu plmasa da başka bir şey bulacaklardı zaten çok takılmayın.

çok zorunuza gidiyorsa oy vermezsiniz olur biter. zaten benim nazarımda ha kılıçdardı ha özel bir farkları yok gibi. siyasi ümidi keseli de çok oldu. gider özdağ ya da hükümete falan yanlamazsa mommye oy atar geçerim. banane kim kimin neresini öpmüş. çeyrek asırdır öpülmeyen yerimiz kalmamış devlet tarafından, el öpmenin lafı mı olur modundayım.
devamını gör...
biz ne kıç öpenler gördük, el öpmüş çok mu? şu oy kaygısı sen nelere kadirsin...
devamını gör...
akp şivan perver'i davet edince ha hu, ozgur ozel pervin'nin elini öpünce bir sey yok oyna devam.

yok bir birinizden farkınız.

ağır yavşaksınız.
devamını gör...
arkadaşlar chp genel başkanlarının tavrı kemal beyden sonra hep aynı bundan sonra da aynı olacaktır. chp resmen hdp'nin yancısı gibi davranmaya devam ederse büyükşehirleri de kaybedecek.
devamını gör...
kürtçü y-chpnin yeni genel müdürü özgür özelin flört ettiği hdp'nin elebaşlarından pervin chakarın elini öpmesi ve pervin'le birlikte operaya gitmesi skandalıdır. şuna bak, dersimli kemalden sonra bunu da mı görecektik? aferin sarı muhalefet cexap, böyle hainliklerinize devam edin ki 2024 yerel seçimleri'nde istanbul ve ankarayı hatta izmiri de akp'ye karşı kaybedin. canınız cehenneme ulan sizin, canınız cehenneme!..
ha akp'nin 2013 sözde çözüm sürecindeki dönemin başbakanı tayyip erdoğan'ın gözü önünde şivan perverin ibrahim tatlısesle birlikte sahnede "megri megri" diye böğürmesi ha özgür özel'in pervin chakar(buldan) ile birlikte operaya gitmesi ve pervin'in elini öpmesi. al birini vur ötekine neticede ikisi de aynıdır özünde... ak millet ittifakı yine iş başında.
devamını gör...
ekrem imamoğlu sana diyorum; koskoca chp genel başkanını düşürdüğün hale bak. sırf sen istanbul'u bir dönem daha yönet diye şekilden şekile soktu adam kendini.
sırada ankara keçisi güden çoban ile yer sofrasında yemek yerken çekilmiş foto var. o da gelir yakında.
devamını gör...
şu hayatta en nefret ettiğim şey bir terör seviciliğini bir cinsiyet veya etni siteye dayandırmak ben tüm kadınlarımıza ve halklarımıza sevgi doluyum lakin bu terör seviciliği ile siyaset yaptığınız sürece akpye seçim kazandırırsınız.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"özgür özel'in pervin chakar'ın elini öpmesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim