öne çıkanlar | diğer yorumlar

peter proud kaç kere yaşadı veya orijinal adıyla peter proud'un reenkarnasyonu,

j. lee thompson tarafından yönetilen, michael sarrazin, margot kidder ve jennifer o'neill'ın başrollerini paylaştığı1975 yapımı bir amerikan psikolojik korku filmidir.

film, max ehrlich'in 1970 tarihli aynı adlı romanından bire bir uyarlanmıştır. film, los angeles'ta bir üniversite profesörü olan peter proud'un, genç bir kadının gölde bir adamı öldürdüğüne dair tekrarlayan rüyalar görmeye başlamasını konu alıyor. rüyalar giderek daha canlı ve rahatsız edici hale gelir ve peter, kadınla ve rüyalarındaki olaylarla arasında tuhaf bir bağ hissetmeye başlar. sonunda rüyalarındaki yere gitmeye karar verir ve orada kadın marcia ve kızı ann ile tanışır. peter, marcia'ya giderek daha fazla takıntılı hale gelir ve kendisinin, onun ölmüş kocasının reenkarnasyonu olduğuna ikna olur. ancak geçmiş yaşamlarının gizemini daha derinlemesine araştırdıkça akıl sağlığını ve gerçekliğin doğasını sorgulamaya başlar.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"peter proud kaç kere yaşadı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim