1.
pınar gültekin, muğla'nın ula ilçesinde, 16 temmuz 2020 günü kaybolan ve cemal metin avcı tarafından öldürüldükten sonra, 21 temmuz 2020 günü menteşe ilçesinin kırsal yerkesik mahallesi'ndeki ormanlık alanda cesedi bulunan türk kadındır.
devamını gör...
2.
davası bugün görülmeye başlayan, hayatı elinden vahşice alınan türk kadınıdır.
edit: davanın takibi için twitter adresi açılmış buradan takipçisi olabilirsiniz.
devamını gör...
3.
bu kadar hayat dolu bir kadının yaşamasının elinden alınmıs olmasına inanamıyorum..o fotoğraflarını gördükçe içim acıyor..koruyamadık seni pınar..cok uzgunum.
devamını gör...
4.
öldürülen kadınlarımızdan sadece biri.. keşke devamı gelmese ama elimizden pek bişey gelmiyor bu ülkede olduğumuz için..
devamını gör...
5.
adaletin yerine bulmasını umduğum, öldürülen kadınlarımızdan yalnızca birinin ısmini taşıyan dava. yeter diyoruz da yetmiyor işte. bu ülkenin ne canisi ne de psikopati bitiyor. değdi mi ya? o kadar eziyete değdi mi? çok çok doluyum bu konuda ki hangimiz değiliz?
devamını gör...
hürriyet gazetesinin yalan haberiyle gündeme gelmiş talihsiz kadın. hürriyet gazetesinin haberini "bu haber doğru olabilir mi acaba" diye düşünmek bile gereksiz. iktidarın her konuyu sulandırıp olayı chp düşmanlığına dönüştürmesi operasyonlarından birine benziyor. mutlaka yaşanmıştır (!) diyorum.

17.26 itibariyla twitter'da tt olan pınar gültekin etiketinin altına bu konuda yazanların istanbul sözleşmesi'ne düşman olmaları ve akp'li olmaları tesadüf mü diye düşünüyorum. ölünün üzerinden algı operasyonu yapmak akp'nin iyi bildiği bir şey.

chp'den açıklama

--! spoiler !--

chp grup başkanvekili özgür özel, cemal metin avcı tarafından öldürülen üniversite öğrencisi pınar gültekin'in babası sıddık gültekin'in davadan vazgeçmesi için bir chp muğla milletvekili tarafından arandığı iddialarına ilişkin olarak, "böyle bir şey varsa parti olarak buna göz yummayız" açıklamasını yaptı. kaynak

--! spoiler !--

chp muğla vekillerinin ortak açıklamaları

--! spoiler !--

www.gercekgundem.com'a konuşan chp muğla milletvekilleri süleyman girgin, burak erbay, suat özcan ve mürsel alban iddiaları net bir şekilde yalanlayarak ortak açıklama yapılacağını ifade etti.

vekiller açıklamalarında chp'li hiçbir milletvekilinin böyle bir girişim içinde bulunmayacağının altını çizdi.

chp muğla milletvekili mürsel alban ise www.gercekgundem.com'a şu açıklamayı yaptı:

"haberi sabah attılar bize, o zamandan beri de bu konuyla ilgili yazıyorlar. benim bu konuyla ne ilgim ne de konuyla alakalı bilgim var. chp içinden aradılarsa ki ihtimal vermiyorum, vicdani olarak ben bunu kabul etmiyorum. benim 3 kızım, annem var. konuyla ilgili kimse kimseyi zan altında bırakmasın, arayan kimse bir an önce açıklansın..."

kaynak

--! spoiler !--
devamını gör...
27 yaşında ölenler kervanına istemeyerek katılmış , artık ölü bir insan.
devamını gör...
buradan
inanılır gibi değil.
devamını gör...
münevver karabulut ile başlayan ve "türkiye'yi sallayan kadın cinayetleri" furyasının kurbanlarından biriydi pınar. bugün karar duruşması vardı. katili cemal metin avcı ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. katilin erkek kardeşi mertcan avcı ise 4 yıl hapis aldı. anne, baba, eski eş ve iş ortağı ise beraat etti ve dosya kapandı.

huzurla uyu kız kardeşliğim. keşke böyle değil de bir kitapçıda aynı kitaba uzanırken tanışsaydık. ama mutluyum, kimsenin cezası kravat taktı diye %10'a varan cazip indirime girmedi.

twitter.com/gultekindavasi/...
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"pınar gültekin" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim