reesa teesa bir kadının tiktok’taki ismidir. bu kadın 2020 corona lockdown sırasında evlendiği kişiyi anlattı. 50 video ve her birinin süresi 10 dakika. dün bütün günümü bu kadının hikayesine harcadım. bence değdi. kiminle evlendim serisi viral oldu.

kadın patolojik bir yalancı ile geçirdiği bir yılda neler yaşadığını 2024’te anlatıyor ve hala sindirememiş olanları. 50. videosu 3 gün önce çekilmiş ve keşfetim bu seriye yapılan yorumlarla dolu. eşinin ağzından çıkan her kelime yalan, kanıt niteliğinde gösterdiği evrakların hepsi sahte. her sabah telefonda konuştuğu abisi aslında hiç var olmamış. kadın çocuğunu düşürüyor, adam çevresindeki herkese oğlumuz doğdu diyor. nenemin mezarını gösteriyim diyor, aslında o kişi nenesi değil. bankada 750 bin dolarım var diyor aslında bir kuruşu yok ama evi geçindirdiği için reesa bunların hepsine inanıyor.

peki bütün yalanları nasıl mı ortaya döküldü? hepsini tek tek anlatıyor reesa. reesa adına çok üzgünüm. aynı zamanda da takdir ediyorum gücünü. nasıl toparlanmış olduğunu. yaşadıklarını ağzım açık dinledim. tavsiyem sizinde dinlemeniz. bir kadını bile kurtarsak kârdır.
devamını gör...
ağlayan rahibe teresa ' nın adını söylerken ki çıkan sesler sandığım başlık.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim