birini gerçekten tanımanın yollarındandır. kişi sağlıklı ve yetişkinse sevginin değerini bilir ve bunu hissetmenin mutluluğunu taşır. sevgi paylaşımla çoğalır, güzelleşir. ne mutlu ki ilişkinizin sıfatı ne olursa olsun iyi ve doğru bir insanla muhattapsınız.

bir de çocukluk ya da geçmiş ilişkilerinin travmalarını atlatamamış, içten içe kendini sevilmeye layık görmeyen, en ufak sevgi kırıntısında olayı elde etmek olarak algılayanlar vardır. bunlar sevilmenin, sevmenin bile bir oyun olduğuna inanırlar. güzel anları değil planları vardır. eskaza böyle birine sevgi hissederseniz size geri dönüşündeki değersizleştirme hissi sizin değil onun benliği ile ilgilidir. sonuçta herkes özündekinin yansımasını aktarır.

özetle sevebilmek, bunu hissetmek, hissettirmek bir yetidir. başkasının eksiklikleri yüzünden kendinizi suçlamayın
devamını gör...
bundan bir yıl evvel “amannn belli etmese de beni seviyor işte yaaahh”, deyip asla üzerinde durmadığım ya da durmaya çalışmadığım konulardandır bu (arkadaş ve birlikte olduğumuz kişiler, aile bireyleri hülasa çevremizdekiler dahildir konuya). yani düşüncem değişti bu konuda, önceden belli edilmesini ısrarla talep edenleri anlamazdım ziraaa şimdi öyle değil!!! yani insan sevildiğini bilmek ve hissetmek istiyor. bunu duymak istiyor, değer verildiğini görmek istiyor. hayat çok zor giderek de zorlaşıyor azizim ben bunlara ayyhh beni seviyor mu değer veriyor mulara kafa yormak istemiyorum sanırım artık! seviyorsun belli et dile getir. ana o baba o sever tabii öyle şey mi olurlara da karşıyım!! anaysa da babaysa da arkadaşsa da kardeşse de herkes belli edecek!! hayat kısaaa kısaaaa…
devamını gör...
en sevdiğim duygu durumu. çok güzel severim, çok güzel belli ederim. zaten yeterince boktan bir dünyada yaşıyoruz neden güzellikleri içimizde tutalım.
devamını gör...
çok belli ederim. bir tek eşime, çocuğuma değil arkadaşlarıma da. arada hiçbir şey yokken güzel bi mesaj atıp şaşırtmayı, iltifat etmeyi, mutlu etmeyi severim. sarılmayı sevdiklerime severim.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sevdiğini belli etmek" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim