mesaj alımını herkese kapatmadıysa ilişkisinden sıkılmış olan, kendini anlatmak, ifade etmek isteyen tiptir.
*
devamını gör...
mesaj alımını kapatmadıysa erkeklerden mesaj bekleyen tiptir.
devamını gör...
niye gizlice yazıyor. açık açık demelidir ne yaşıyorsa. gizlice yapılan her haltta bir şüpheli durum vardır.
bu arada yukarıdaki ilk iki yazarın bunu neden kadına mal ettiğini anlayamadım? sadece kadınlar mi sevgili statüsünde? erkekler sevgili olmuyor mu?
devamını gör...
ne kadar sığ bir başlık. bu sözlüğün mesaj algoritması kadınla erkeğin ilişki yaşaması için mi var?! ben bir hemcinsimle de iletişim kurmak için de kullanamıyor muyum? ya da karşı cins olsa bile herhangi bir konu hakkında sohbet edemez miyiz? hele birisi sadece kadına yönelik yazmış... bu düşünceye sahip olanlar belli ki ciddi bir yokluk yaşıyorlar ki sözlükteki mesaj yazma işine sadece bu yönle bakıyorlar yazık!..
devamını gör...
evli olmama rağmen sözlükte yazabiliyorum.*
yeterince şaşırdıysanız söyleyeyim bunları gizli gizli yapmıyorum. başlıkları çoğu kez birlikte yorumluyoruz hatta. hatta bak şimdi küçük dilinize hakim olun, bana o önerdi bu sözlük işlerini.
şimdi biraz açık konuşalım madem öyle, bakın sayın yazarlar sevgiliniz olmayabilir, hayatınızda bir kadın ya da erkek olmayabilir anlıyorum, cinsel açlığınız başınıza bam güm vuruyor olabilir, sırf bu nedenle ergenliğe henüz adım atmışçasına her yolu her sosyal medyayı her aplikasyonu bu amaç uğruna kullanıyor olabilirsiniz onu da anlıyorum.
ama burası sözlük ya hu.
bakın ben instagramda falan bu kişisel tanıtım boşluklarına ismi her neyse, hani ilişkisinin bütün detay tarihlerini, sevdiceğinin ismini kalpli yüzüklü paylaşan kadınlara ayar olduğum için kullanmıyorum öyle yerleri, bu yüzden düşüncelerimi fikirlerimi gerçekten okuyan insanların olduğu sözlükleri tercih ediyorum ama gelin görün şimdi o kadınları öyle iyi anladım, öyle hak verdim ki. belirtmeyince kendinize yem olarak görüyorsunuz. ah şu sizlerin yersiz ve gereksiz özgüveni. evet dostum öyle harika ötesi, müthiş yakışıklı, inanılmaz zeki ve harikuladesiniz ki bütün kadınlar sizi bulmak için gelmiş bu dünyaya. *
şaka gibisiniz!
devamını gör...
sözlükte gizli gizli yazmanın sevgilinin olup olmaması ile bir bağı olduğunu düşünmediğim başlık. sözlük yazarlığı zaten gizli olmalı. rumuz zaten bu yüzden var. ayrıca sözlüğü kimin ne amaçla kullandığını bir sorgulamak gerek. burası bir özel alan.
devamını gör...
melis 26 yaşında. melis'in 2 buçuk yıllık bir ilişkisi var. melis monotonlaşmış, melis sıkılmış, melis kendisini ifade etmek istiyor. melis farklı heyecanların peşinde. melis arzularının kurbanı olmuş durumda. normal sözlük'te yazıyor melis. sevgilisi olup, evli olup sözlük'te yazanlara laf söylenince çıkın bu çağ dışı yobaz kafadan diyor melis. melis çılgın, melis kurnaz, melis ne anasının gözü var ya.
mesaj alımını kapatmıyor melis. çılgınca konuşuyor yazarlarla. erkekler yazıyor daha çok melis'e. melis farklı insanlar tanımanın heyecanı içerisinde. melis yandım anam su getirin diyor. melis'in sevgilisi var adı tuğrul. tuğrul 28 yaşında fit bir delikanlı. tuğrul bakıyor melis'e kendini garantide hissetmiş götü göbeği salmış melis. tuğrul'un içi geçmiş. tuğrul kurnaz, tuğrul çakal, tuğrul ne sapık var ya.
ekşi'de yazıyor tuğrul. tuğrul'un sırtında tanrı türk'e yar olsun yazıyor orhun alfabesiyle. tuğrul ekşi'den solcu kız kovalıyor. sol literatürüne pek bir hakim tuğrul. ahmet kaya şarkılarını biliyor, das kapitali hatim etmiş bu yolda. pek çok kişiyi düşürüyor ağına. tuğrul sen var ya ne çakalsın lan! tuğrul heyecanını hiç kaybetmiyor. melis de az değil ama.
sözlük'ten biriyle tanışıyor melis. kullanıcı adı aydinoglu. ilişkisindeki problemleri anlatıyor melis. zamanla yakın arkadaş oluyorlar. melis artık yeni bir heyecanı tadıyor. uzaklaşıyor git gide tuğrul'dan. eh tuğrul da hak ediyor. pis çapkın seni. ayrılıyorlar zamanla. melis'in kafasında aydinoglu var. oluyor bu iş. buluşuyorlar kireçburnunda. aydinoglu açıyor kendisini. pandoranın kutusu mübarek. tüm pisliklerini, sapıkça arzularını anlatıyor. melis korkuyor, melis tuğrul'dan ayrıldığı için binpişman. geri dönmek istiyor tuğrul'a. tuğrul kabul etmiyor. çünkü melis kendini salmış. pis şüşko.
melis'e yazık, melis bunları hak etti mi ? melis bu olayda kurban. dijital çağdayız. seçenekler çok nasıl olsa. nefsine yenik düşmüş melis.
tuğrul mu ? kadıköy'de, cihangir'de o bar senin bu club benim geziyor solcu kızlarla. cüzdanı çegavaralı tuğrul'un. hesabını ödüyor burgerking'de. kızlar ise gerçeği sevişince anlıyorlar maalesef. davalarına ihanet etmiş gibi hissediyorlar kendilerini. tuğrul çok can yakıyor. elbet yaşatan yaşamadan ölmez. tuğrul'un çok canı yanacak. mitçi potansiyeli var pe*****te.
sadakat sadece bir kelimedir. alem motor olmuş melis abla, tuğrul abi.
devamını gör...
#1048558
nolu tanımda demek istediklerimi çok güzel anlatmış sayın yazar.
ben de evliyim, benim eşim de burada yazdığımı biliyor. ayrıca böyle bir niyeti olan insan neden burda birini arar ki? tinder benzeri bir sürü uygulama var. evet mesajlarım da açık; şu ana kadar da bilgi paylaşımı dışında bir mesaj almadım. bazıları sanırım konsepti yanlış anlamış.
devamını gör...
benimdir. gizli yazmamin sebebi kafamin icindeki seyleri buraya yansitmamdir.
devamını gör...
aslında sözlük yazarlığı yapmak öyle çok gizlenecek bir olay değil niye insanlar gizliyor anlam veremiyorum. ulan sene olmuş 2021 halen sevgililer olsun, evliler olsun birbirine hesap mı veriyor? ay ben dayanamam, hesap soracak olan adama kodum mu oturturum. afedersiniz!
devamını gör...
senden başkasına bakmam deyip 20 bin kişilik telegram gruplarında da takılan tiptir.
devamını gör...
kocam var ve sözlükte alelen yazıyorum * mesaj kutum sizin gibiler yüzünden kapalı ve açıp bir kaç hemcinsimle tanışmak istiyorum ama yaptığım bir yorumu bahane edip ya linç ya da sarkıntı mesajları almaya korktuğum için açamıyorum.
devamını gör...
akışta olan kişi, dokunmayın kendini özgür sansın birkaç saat.
devamını gör...
kişi kendinden bilir işi. herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz ya ben bi tarafımla gülüyorum hep.
devamını gör...
kocam kişisi yine darlama çocukları dedi. kısa kesiyorum
devamını gör...
özgürlüğüne izin verilmeyen, kısıtlanan tiptir.
doğrusu üzüldüğüm tiptir.

şahsen sevgilim/eşim sözlükte yazar olsa bana ne?
ya arkadaş ona güvenmekle yükümlü değil miyim ben?
canı ne istiyorsa yapabilir. ben çünkü güvenmişim ona bir kere. ve içinde bir şeyler yapmak varsa her türlü yapar zaten. kısıtlayarak engel olamazsın ki.
sen sevginden eminsen. mutluysanız sizi kimse ayıramaz ki.
bence iktidarsız, kompleksli, komik tipler eşlerini, sevgililerini kısıtlarlar.
devamını gör...
var ve buradayım gizlediğim bi' şey yok
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sevgilisi olup sözlükte gizlice yazan tip" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim