#netflix dizisi
aksiyon / animasyon / macera
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

netflix'te başlamış olup halen devam etmek olan cgi sonic the hedgehog serisi. daha böyle sonic adventure oyunlarından uyarlama duran bir anime serisi olarak, sonic ve arkadaşlarının robotnik'e karşı mücadele verdikleri sırada bir emeraldın(master emeralddı galiba yamulmuyosam başka bir emeraldda olabilir) kırılmasıyla zaman ve uzayda da kırılmalar olup mobius birkaç evrene bölünür ve sonic bu evrenlere teker teker gider. bunlardan bir tanesinde robotnik'in 5 kişilik sülalesi olan chaos council gezegeni ele geçirmiş olup , bir tanesinde sonic'in arkadaşlarının korsan olduğu veya ormanda barbar bir şekilde yaşadıkları evrenlere gider. chaos councilın olduğu evrende tails'ın nine diye 9 kuyruklu bir tilki versiyonu olup(naruto'daki kyuubi'ye gönderme) ve amy rose robotlaştırılmıştır. knuckles ve rogue'da özgürlük savaşçılarıdır. korsanlı evrende ise knuckles korsan kaptanı falandır. seride shadow'da olup daha geri planda orta bir roldedir yani en azından sonic adventure 2'deki gibi abartılı bir senaryosu yoktur. outro müziği çok eğlencelidir.

3.sezonu yoldadır, acaba sonic ve shadow kendi evrenlerini düzeltebilecekler mi merak bekliyoruz.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sonic prime" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim