burada başlatılan en yararlı kampanya.

başlıca:
1 - tanım silemiyorsun.
2- hesap silemiyorsun.
ve daha nicesi.
devamını gör...
hatalı başlık düzeltemiyorsun.
devamını gör...
talaki selase ile mi?
devamını gör...
sözlüğe üye olurken haberdar olunan ve mevcut oldukları halde yazılıp çizildikten sonra vay bu kurallar var yazmayı bırakalım demek pek samimi gelmiyor bana. ayrıca bırakana da bırakma denmiyor bildiğim kadarıyla. *

arkamda iz bırakmayayım istiyorsanız bir yönetici ile irtibata geçin sildirin bütün hesabı ve tanımları.

(bkz: kafa sözlük'ten süresiz uzaklaştırılan yazar)
devamını gör...
dünyadaki varlığımızı o kadar önemsemeyelim dediğim kampanyadır. ne sözlük hint kumaşı, ne bizler(ben hariç tabi)
devamını gör...
kampanya görünümlü eleştiridir. her yerde her şey eleştirilebilir ama ne yazık ki böyle ortamlarda eleştirinin karşılığı; krallar ve kraldan çok kralcılar tarafından linç yemek olur. hayır dinleseniz belki fayda bile sağlayacaksınız.
devamını gör...
nereye gidiyoruz? yedikule hayvan barınağına mı?

laf aramızda kulübeler, puflar falan 10 numara.

oraya gidiyorsak geliyorum. yoksa kabuğumu oynatmam.
devamını gör...
(bkz: yolun açık olsun paşam)

hep yapmak istemiştimtim.

arkadaş, beğenmiyorsan çekip gidersin. bu nifak tohumları ekmek niye? yani eline ne geçecek? hadi üç kişiyi kandırdın, sözlükten gittiniz, çıkarın ne olacak?

inşallah terk edersin.
devamını gör...
katılmadığım kampanyadır. ayrıca bu sözlüğü yoldaş terk eder. kızıl nelson yine terk etmez.
devamını gör...
asla terketmem.. tutkunuyum..
devamını gör...
başlığa bakışım; (bkz: nötr).
devamını gör...
bu dutluklar ilerde çok değerlenecek. bir kere daha düşünün derim.
devamını gör...
sözlüğe bende ilk gelenlerdenim ama bir anlamı ayrımı kalmadı bu doğru , daha çok tanım kasanlarla yola devam ediliyor. neyse biz yine şoktayız zaten.
devamını gör...
encrypted-tbn0.gstatic.com/...
devamını gör...
oğlum yine nereye ya? şu çaylaklıktan kurtulamadım bir türlü şimdi işin yoksa başa sar
devamını gör...
kendini vazgeçilmez zannedenlerin sözlükteki herkese ahkâm keserek tanımını girip gitmesi biraz tuhaf. moderatörlerden isteğim tanımlarını bizlere bağışlayan terk edicilerin tanımlarını acilen silmeleridir. kimsenin tanım dilencisi olduğunu sanmıyorum.
devamını gör...
türk dilinin yanlış kullanılması, yanlış kullanımına karşı sözlük yönetiminden ses çıkmaması sebebi ile katıldığım kampanyadır.

bir işi yapıyorsan doğru yap. beceremiyorsan, yarım yamalak yapıyorsan da yapma. uyarılara karşı yanlış yapmaya devam etmek cahillik belirtileri arasında sayılabilir.

toplumuzun genelinde doğruyu söyleyenin değil, cambazlık yapanın, şaklabanlık yapanın değer gördüğünü biliyoruz. mesela, sağlam müzik bilgisini eserlerine yansıtan sanatçıların değil, dandik popçuların daha çok değer gördüğü toplumda yaşadığımız gibi, bu sözlükte de aynı durum geçerli.

okuduğunu anlamayan, ne yazdığını bilmeyen, fikir üretemeyen yazarların değer gördüğü bir sözlük. bu rezil durumu destekleyen sözlük yöneticileri de var.

balık baştan kokar. yönetim kadrosu kalitesi ne ise sözlük de öyledir. ülkenin durumu ne ise her ortamda benzer şekilde işliyor olaylar. pisliğe bulanmış. kalitesini kaybetmiş bir toplum. kokuşmuş. ama konuştuğunu ve pisliğe bulanmış olduğunu farketmiyor. sorsanız dünyayı kurtaracak kişiler onlar. çok güzel kurtarıyorsunuz. bilginin değer görmediği, şaklabanlığın değer gördüğü ortamda çok güzel işler başarıyorsunuz. bravo. okuduğunu anlamamaya devam. ne yazdığını bilmemeye devam. şaklabanlığa devam. buyurun ortam sizin olsun.
devamını gör...
streamable.com/8c0vpe
devamını gör...
sözlüğün bundan haberi olacak mı?
devamını gör...
thanks bro. gittiğin yerde de insanların keyfini kaçırmamaya dikkat et.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sözlüğü terk ediyoruz kampanyası" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim