"we love who code" sloganıyla, neredeyse her yazılımcının yolunun kesiştiği kutsal bilgi kaynağı. pek çok it çalışanının hayatını kurtaran yer.

sitenin sahipleri de baktı ki insanlar buraya nehir gibi akıyor, en iyisi sadece yazılım alanında değil her alanda soru sorup cevaplanabilecek seviyeli bir yer oluşturalım.

(bkz: stackexchange.com)
devamını gör...
programcının iftar çadırı, isviçre çakısı, 19tl'ye 5000 sms paketi, her şeyi. yolun başındakilere yol haritası, yolu yarılamışlara a noktasından b noktasına giden en kısa yol.
devamını gör...
yaşanılan problemin çözümünün bulunabileceği site. çok hayat kurtarmışlığı vardır.
devamını gör...
mezuniyetimi, kariyerimi borçlu olduğum oluşumdur. yaşadığı sıkıntıyı, çözümü birden fazla editle, yöntemle burada paylaşan tüm developer dostlarıma minnet borçluyum.
devamını gör...
hayatımda gördüğüm en toksik ortamlardan birisi. sorularınız için eğer önceden cevaplanmışsa kolayca cevap bulabilirsiniz ancak soru soracak olan sizseniz bunu yapmadan önce iki kez düşünün. zira cehaletinizin* aşağılanması kaçınılmazdır
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"stackoverflow.com" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim