whatsapp tarafından talep edilen değişiklik nedeniyle, telegram kullanmayı düşünenler için 12 faydalı özellik:
www.nafisa.co.za/telegram-f...
ingilizce bilmeyenler için :
solidmedya.com.tr/blog/bilm...
devamını gör...
lybot-youtube bot kanalı ile istediğiniz müziği mesaj göndererek müzikler dinleyebilirsiniz.
devamını gör...
açıkcası şu an yaşadığım krizdir.

yabancı bir arkadaşım rica ettiği için indirdim kendisini fakat numaranızı hala rehberinde tutup telegram kullanan ne kadar insan varsa, siz telegram indirdiğinizde hepsine mesaj gidiyor.

whatsapptan / numarası üstünden engellediğiniz, daha önce rahatsız olduğunuz ne kadar insan varsa, hepsi bir anda size yazabiliyor ki su an benzer durumla karşı karşıya kaldım.


bir anda bir sürü insan telegram üstünden mesaj atmaya başladı.içinde daha önce whatsapptan engellediğim insanda var üstelik.

rahatsız edilmeniz için mükemmel bir aralık sunuyor karşınızdaki kişiye.sadece telegram kullanıp, numaranızı silmemiş olması yeterli.bu özelliği hem bir açıdan iyi hemde kötü.iyi yanı tüm eski sevgililerinize kendinizi hatırlatmış oluyorsunuz ki bu size merhaba demesi adına bir bahane oluyor.öteki taraftan rahatsız olduğunuz insanlar varsa, size ulaşabiliyor.


garip çift yönlü etki.
devamını gör...
telegram bilindiği üzere tek seferde 2 gb gönderim limiti veriyor, bunu özel telegram modları ile kaldırmak mümkün ancak ban riski yaşayabilirsiniz. telegram için benim nazarımda olmazsa olmaz en büyük özellik medya paylaşımlarını anbean görebilmek ve indirebilmek aynı zamanda film, dizi gibi görselleri galerinize indirmenize gerek kalmadan da kullanmak mümkün. bunun yanısıra görsel ayarlamalar ile birlikte sınırsız olarak tema oluşturmak ya da var olan temaları indirmek mümkün.
devamını gör...
whatsapp a geçin.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"telegram kullanacaklara faydalı öneriler" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim