buram buram eziklik kokan çeşitli ifadeler.

kuyruk acısı fena bir şeydir. numenon aleminin en üst mertebelerinden kavramlar ürettirir insana. hele bir de aşağılık kompleksi varsa hemen o harfi ile başlayan tamlama tarzı lakaplar bulur.
devamını gör...
çok ayıp.(bkz: bodur su bitkisi)
devamını gör...
ben terk etmeden önce taktığım lakabı kullanıyorum ortamda ondan bahsederken. turuncu kafam, saçaklım, kemerli burunlum vs.
devamını gör...
fiyat performans ürünü
devamını gör...
terk eden sevgiliye takılan lakaplar
aradığınız sonuç bulunamadı
terk eden sevgili
aradığınız sonuç bulunamadı
eski sevgili
aradığınız sonuç bulunamadı
sevgili
arama sonucunu görmek için şifreyi giriniz.
devamını gör...
dürzü (net bi sevgililiğimiz yoktu kaç ay oyaladı sonra çekti gitti)
devamını gör...
'rahmetli' diye anmak iyidir
devamını gör...
sincap var arkadaşlarımın taktığı. kemirgen ve sinsi deyu bu ismi taktılar. en az sincaplar kadar da tatlıydı ama o da bir gerçek.
devamını gör...
arkadaslar arasinda lafi gectiginde isim vermeden bahsetmek icin yapilir. tom riddle'a lord voldemort demek gibi dusunun. duydugum en iyi lakaplar sipsi, yilgin patates ve bit yavrusu. bi arkadasin ex'i polisti ona da amir diyorduk.
devamını gör...
dağalın baba geldi. gereksiz uzun bir yazı olabilir. sıkıcı da olabilir. hatta bu andan itibaren yazdıklarımı ben bile gereksiz görüyorum ama yazmaya başladım ya kimse durduramaz beni artık. ahlak seviyem gerçekten yüksek. hatta çok yüksek bana göre. küfür de ederim, kavga da çıkartırım (hır çıkarmak manasında, yoksa fiziken dövüş olarak değil) ama bunlar benim ahlak lugatımda eksi haneme yazılmaz. kişiye küfür edersem en büyük ahlaksızım o ayrı. ama genele küfür ederim. kişiye küfür etmem. kişi ile tartışırım o kadar. geneli ilgilendirene de çok ve ağır küfür ederim. mümkün mertebe anaya bacıya girmem ama.

---evet başlığa geleyim asıl----
terk edene küfür edemem, lakap ta takamam, çok öyle aman aman hümanist değilim galiba ama hatıralardan iyi olan aklıma gelir bu anda. eskiden iyiydi ayrılınca mı kötü oldu derim kendi kendime. küfür edemem lakap takamam dedim ya. asıl küfür ettirmem, lakap ta taktırmam kimseye. sırf bana güzelleme olsun diye o lakap takan yavşaklardanda hiç haz etmem. (zaten o skoda bacak sana yakışmıyordu , kardeşim iyi oldu ayrıldığınız gülek geçidi gibi ağzı vardı, totosu da galata köprüsünün iskele dubası gibiydi, koca kafa senin yanında teyze gibi duruyordu vs. vs.)

son dönem akifçi olan gavur milliyetçi muhafazakarların seslendirdiği, zulmü alkışlayamam diye başlayan, güzel insan mehmet akifin dizeleri aklıma gelir.

zulmü alkışlayamam
zalimi asla sevemem
gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.
biri ecdadıma saldırdı mı hatta boğarım,
boğamasam da hiç olmasa yanımdan kovarım.

lakap takmak zaten birilerinin duyması, başkasına duyduğu hınç ve nefreti birilerinin de bilmesi ve desteklemesi için yapılan birşey gibi geliyor. insan emeklerine üzülüyor katılıyorum. eski sevgili, terkeden birisi belki ama unut ya da unutmaya çalış, göm gitsin. zehirleme kendini de başkasını da.

belki bunu daha önce de yazmıştım hatırlamıyorum ama ez cümle: terk etmek terk edene kolay, kalana zor belki, kabulleniyor insan bunu ama aldatmak öyle değil. yukarıda yapmam, mümkün mertebe ana bacıya girmem dedim ama aldatanın anasını s......

ohhh rahatladım valla bir taraftan "evgeny grinko" valse çalıyor arka fonda bir tarafta da uzundur yazmadım ellerim dillerim şişmişti.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"terk eden sevgiliye takılan lakaplar" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim