güven vermeyen, topladığı yardımların büyük kısmını müdür gideri olarak kullanan yardım kuruluşu.
devamını gör...
topladığı kanlar ile ne yaptığı belli olmayan, tüm bunlar yetmezmiş gibi bundan bağımsız onlarca durumdan dolayı itibarı iyice zedelenmiş bilmem kaç yıllık sivil toplum örgütü.
devamını gör...
eski türkiyede güven duyulan 3-5 kurumdan biriydi.
devamını gör...
özellikle 31 mart 2019 türkiye yerel seçimleri ve 23 haziran 2019 ibb seçimi olaylarda güttüğü ve amacından çıkarcasına takındığı siyasi tutum, hakkında çıkan kan stoklarını kaçırma, para karşılığında satma, örgüt bünyesinde keyfi ve usulsüz harcamalarla güvenimi zedeleyen bir sivil toplum örgütü. bunun dışında covid-19 sebebiyle son 3 aydır tarafıma sık sık taciz raddesinde sms yoluyla gönderdikleri mesajlar yüzünden iletişim formu vasıtasıyla mesaj aboneliğimi kaldırma raddesine geldim.

gönderdikleri sms formatına örnek: “değerli bağışçımız. sokağa çıkma yasağı, kan bağışı ve immun plazma bağışını kapsamamaktadır. xx aaaa 2021 yy aaaa 2021 tarihleri aa.bb-cc.dd saatleri arasında kkkk’daki zzzz günü ekibinde kan bağışında bulunabilirsiniz. kısıtlamalardan etkilenmemek için online randevu almanız gerekmektedir. online randevu almanız hâlinde size ulaşan mesajla kan bağışı yapabilirsiniz. sana ihtiyacımız var, #kandostum kanver.org/kanhizmetleri/kanbagisirandevu”
devamını gör...
eski ismi hilal-i ahmer olan,daha çok kan toplaması ile bilinen kurum.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"türk kızılay" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim