1950'den beri başlayan, son 22 yılda iyice belirgin olan yadsınamaz acı bir gerçektir. türkiye'yi türkler değil, devşirmeler yönetiyor. tıpkı osmanlı'da olduğu gibi türkler, ikinci sınıf; kalanlar, birinci sınıf oldu. özellikle de sığınmacılar, türk vatandaşının işini elinden aldı.
ilgili link: www.hkp.org.tr/1950den-beri...
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
uyan babaya geldik..

(bkz: düşük zekalı sağcılar)
devamını gör...
türkiye'nin bu durumu açıklayan gerçektir. akapede bir tane türk kökenli insan yoktur. arap, gürcü, kürt doludur o parti. akepe türk olmayıp türk'ü yok etmek isteyenlerin partisidir.

osmanlı'yı da devşirmeler yönetiyordu. tüm imkanlardan devşirmeler yararlanıyordu. türkler ses çıkardığında yok ediliyorlardı. yine o zamanları yaşıyoruz işte. atatürk'e katılmadığım nadir konulardan biri, kendini türk hisseden herkesin türk olmadığıdır. bir insan kolay kolay gerçek kimliğini unutmaz çünkü.

embesil kokocu da başlığa damladığına göre bu gerçek daha da perçinlendi demektir. mensup olduğu malum ırkın ortalıkta at koşturmasından zevk aldığı aşikar.
devamını gör...
buz gibi gerçektir. vanatsever bir türk yönetseydi bugün bu halde olmazdık. özal şişkosu da cb olamazdı.
devamını gör...
sığınmacılarla ilgili olmayan konudur. kimse kimsenin işini elinden alamaz, patronlar asgari ücretin altında işçi çalıştırıyor.
patronlar sığınmacı mı?
devamını gör...
türkiyeyi hatta osmanlıyı da sonra zamanlarına yakın sabetayistler yönetti. günümüzde milliler iktidar olsa da milli-gayrimilli çekişmesi halen devam etmektedir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"türkiye'yi türklerin yönetmediği gerçeği" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim