bihter neyi itiraf edecek firdevs hanım? behlül'le ne ilgisi var?
devamını gör...
klişe olacak ama;
o senin yengen yengen
devamını gör...
nihal'i harcayacaklar matmazel.
devamını gör...
devamını gör...
unutulmayan final sahnesi olabilir. "beni beni..bihter'ini".
devamını gör...
“tabi siz anneleri tarafından size emanet edilen çocukları her bakımdan yetersiz gördüğünüz bir kadının annelik etmesine şiddetle karşısınız ama”
devamını gör...
bir sene geçti. koca bir sene, neler oldu neler. hiç yaşamamış olmayı dilerdim bu seneyi. unutana kadar acıyla, nefretle hatırlayacağım. bihter'in behlül' ün gözlerinin içine baka baka bu sözleri demesi.

daha sonra başka bir bölümde " en çok görmedik istediğim şeyi gördüm senin yüzünde deyip cümlenin sonunu "hayal kırıklığı" ile gülerek bitirmesi...

ve yine başka bir bölümde
firdevs hanımın : artık onlara kimse engel olamaz birbirlerini seviyorlar görmüyor musun? sorusuna
bihter'in: "ölüyorum anlasana. gözlerimin önünde birbirlerini seviyorlar. ben işkenceler içinde kıvranırken onların mutluluğundan ölüyorum. anne ben ölüyorum yardım et" diyerek ağlaması.

t: ask-i memnu dizisinin unutulmaz replikleridir. adnan bey'in sürekli nihal'e tatlım yerine taklım demesi, bihter'in peyker'e sürekli doruk'u öp benim için demesi, geleceği gören behlül'ün "hadi bakalım bayıl da şimdi görelim hadi bayıl " deyip nihal'le dalga geçmesi, bihter'in sinirlenip cemile'ye "salak misin cemile?" diye kızması gibi sayamadığım kadar birçok replik barındıran dizidir. ayrıca şu videoya da çok gülerim.
nihal saçmalama makyajın akacak
devamını gör...
"beni beni bihter'ini".
devamını gör...
korkma kendime bir şey yapacak değilim, hem de behlül için..
devamını gör...
“ölüyorum anlasana. gözlerimin önünde birbirlerini seviyorlar. ben işkenceler içinde kıvrılırken onların mutluluğundan ölüyorum”
devamını gör...
sen bihter ziyagilsin aptallık etme. *
devamını gör...
"gözlerin, dudakların alev alev çağırıyor yangınlara. öyle bir şey var ki sende çözemediğim, insanı çılgınlıklara sürüklüyor."
devamını gör...
bir zamanlar deli gibi takip ettiğim tek dizinin bana göre kilit noktası olan bu görüntü ve repliklerdir. neden derseniz , hep bihter’in behlül’ü baştan çıkardığı düşünüldü savunuldu... aslında ilk kapılıp kendine aşık etmeye çalışan behlül’dü. buyrun burdan ;

devamını gör...
tabii siz anneleri tarafından size emanet edilen çocuklara her bakımdan yetersiz gördüğünüz birinin annelik etmesine şiddetle karşısınız ama
devamını gör...
beşir'in öhhö öhö'sü.
devamını gör...
nihal saçmalama makyajın akacak.
*
devamını gör...
a p t a a a a l .
devamını gör...
salak mısın cemile?
devamını gör...
-sen kendini fazla önemsiyorsun üzülüyorum.
-kendine gel sen bihter ziyagil'sin.
devamını gör...
behlül kaçar
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"unutulmayan aşk-ı memnu replikleri" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim