bu aslında ufolojide tartışması olan konulardan, ve dünya dışı akıllı yaşama inanan kişilere sorulan sorulardan biridir. ilk olarak burada uzaylıların bizim varlığımızdan haberdar olduklarını ve ufolar ile bizleri izlediklerini varsayıyoruz. bu konuda bazı görüşler vardır.
ilki, bizim henüz haberdar olmadığımız galaktik bir federesyon var ve bu federasyon ilkel toplumlara topyekün bir müdahaleyi ve iletişimi yasaklıyor.
ikincisi, dünya dışı akıllı yaşam formları muhtemelen bizi bizden daha çok düşünüyor ve insanlar hazır olmadan yeterli olgunluğa erişmeden böyle bir karşılaşmanın dünyada genel bir histeri ve kaos yaratacağını biliyor. ki bence gerçekte de durum böyle. hatta dünyada egemenlik kurmak isteyen bazı kötücül güçler medya ile insanların bu olgunluğa erişmesini engellemeye çalışıyor. buna karşı olarak uzaylılar, ufolar ekin çemberleri vs şeyler ile bizi kendilerine kontrollü olarak maruz bırakıyor ve olgunlaştırmaya çalışıyor.
üçüncüsü, bizi iplemiyor ve bizim belgesel izlediğimiz gibi onlarda bu barbar topluluğu sadece uzaktan izliyor. siz hiç daha önce kendinizi bir karınca kolonisine tanıtmayı denememişsinizdir muhtemelen, bu durumda öyle.
devamını gör...
ınsanoğlu olarak yeterli seviyeye geldiğimizde kediler uzaylı olduklarını açıklayacaklar.
devamını gör...
bence insanlığın bilinç seviyesi buna hazır değil.
üstelik farklı yaşam formlarını insanlık düşman olarak görebilir.
devamını gör...
karşılıklı yapılan anlaşmalarla alakalı olduğunu düşünüyorum. sonuçta temas kurabilecekleri kesim belli, teknolojik anlamda en ileri olan abd, çin, ingiltere gibi ülkeler. neden tüm insanlığa şu anda kendilerini gösterip vakit harcasınlar ki. ayrıca dünyanın buna hazır olmadığı çok belli. sonuç direk kaos ve yıkım. önce bilinç lazım sonra azalmış bir nüfus ve zaman kaybetmeden temasa geçebilecek insanlık... daha zaman var yani
devamını gör...
düşünsenize yanlışlıkla türkiye’ye geldiklerini
devamını gör...
uzaylılardan kastı, dünya dışı varlıklardır.
devamını gör...
evrendeki diğer zeki yaşam formları bir üst boyuta geçtiler o yüzden bizim gibi gereksizlerle uğraşmadan işlerine bakıyorlar.
devamını gör...
uzaylılar türkiye'ye gelirse olacaklardandir.https://media.normalsozluk.com/up/2021/09/15/mrk5m4ofegso9vju.jpg
devamını gör...
belki de göstermişlerdir. biz de onları alıp kollektif bilincimizde şeytan, melek, mesih vs yapmışızdır. mesela gerçekten gökyüzünde bir savaş olduysa biz bunu hristiyan inancındaki şeytan’ın orduları ile başmelek mikail komutanlığındaki cennet’in orduları arasındaki göksel savaş ya da cennetteki savaş olarak hikayelendirmişizdir. ya da diğer olağanüstü güzellikteki, bugün mitoloji dediğimiz dinleri ve hikayelerini yaratmışızdır.
devamını gör...
biz bile birbirimizi sevmediğimiz için olabilir.
devamını gör...
uzaylılar olduğuna dair en ufak bir bilimsel emare olmamasına rağmen iddiada bulunan insan sayısı çok fazla. mümkün gören kişi sayısı ise milyonlarla ölçülüyor. neden ? çünkü ilgi çekici. bunu bilen fırsatçılar ise durumu kazanç noktasına getirmek için bu iddiaları körükleyip kitaplar, belgeseller,gerçekmiş gibi sunulan mataryeller öne sürerek hem popülerlik hem de para kazanmaktadırlar. ancak tek bir kanıt yok. bu da astral seyahat ve reenkarnasyon mevzuları gibi ruhsal boşluktan ileri gelen bir inanç durumu.

yeşil renkli canlıların kullandığı uçan daireleri bir kenara bırakırsak dünya dışı yaşama kesin yok da diyemeyiz. belli fiziksel şartlar bir araya gelince evrende yaşam oluşabileceğine dair bilgimiz var. bunun da en büyük kanıtı zaten biziz. içinde milyarlarca yıldız ve sayısız gezegen olan evrende bir yaşam formunun gelişmiş olabileceği ise olası. kendi galaksimizde bile bırakın saati, saniyede bin km hızla giden araç yapsak bile durmadan binlerce hatta milyonlarca yıl gitsek bırakın ötegezegenleri, yakın yıldızlara anca ulaşabiliyoruz. ne gitmemiz ne de gelmeleri neredeyse imkansız.

zamanı bükebilen araçlara sahip medeniyet düzeyindeki canlıların buraya kadar gelip de kendilerini saklayarak bizimle oyun oynamaları kesinlikle mantıklı değil. olsalardı amerikanın keşfinden sonrakine benzer bir durum yaşanırdı.
devamını gör...
uzaylı yokki göstersin.
devamını gör...
insanlara olsa belki dicem ama olmayan şeye kendilerini nasıl göstersinler. biz insanlığı kaybedeli çok oldu, haberiniz yok muydu vah vah.
devamını gör...
uzaylı dediğiniz şeyi neden ille de ileri seviye medeniyet olarak görüyorsunuz ki? belki bizden çok daha gerideler. kentrilyonlarca galaksi ve onların içinde x10kentrilyonlarca daha evren ve gezegen var. bizden çok ileri olsalar dahi milyarlarca ışık yılı mesafeyle iletişim kurmak hiç mi hiç kolay değil. sanırım tanrı var lan. oha.
devamını gör...
şu yüzden olabiliii.
görsel
devamını gör...
gelin şu konuda anlaşalım, biz de elin jüpiterlisine göre uzaylıyız. biz gidip kendimizi gösterdik mi? hayır. onlar neden göstersin?

neden ilk adımı hep karşıdan bekliyoruz?* gerçekten de böyledir ama.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"uzaylılar kendilerini insanlığa göstermemesi" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.