1.
sizce okumak için harcanan zamana değer mi?
devamını gör...
2.
bence değmez dostum, ilgi alanlarını bilmiyorum ancak çok daha dolu değerlendirmen mümkün
devamını gör...
ben sadece ilk kitabını okudum. fena değildi ama devam etmeyi asla düşünmüyorum. hikayeler çok kopuk kopuk ve farklı zamanlarda geçiyor sürekli. takip edilebilirliği zor.
devamını gör...
ben hepsini okudum, sonu cok derli toplu biten bir seri. asimov gercekten ideolojik olarak cok tutarli ilerliyor ve bu serinin ve otesinin sordugu sorulari (robot serisi vs.) tutarlilikla cevapliyor. kendi mitolojisinde bogulmadan, en basta sordugu sorularla yuzlesmekten kacmadan dumduz gidiyor cozume. herkesi tatmin etmeyecektir, ama sanal evrenleri tanimaktan zevk alan okuyucular icin kesinlikle oneririm. tskler.
devamını gör...
dizisinin de guzel olabilecegini dusunuyorum acikcasi, onbir kitaplik serinin iki kitabini okuyup ahkam kesmemek lazim. sureklilige giren karakterler de geliyor biraz daha ilerlersen.
devamını gör...
kesinlikle değer, bilim kurgu seviyorsan pişman olmazsın. favori bilim kurgu kitaplarım arasındadır.
devamını gör...
asimov diyorum kardeşim. değer tâbi...
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"vakıf serisi okuyanlara bir soru" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim