yıllar yılı boyunca dalga geçtiğim slipknot adlı iowa yabanilerinden çıkmış şaheser. üç versiyonu vardır. üçü de iyidir. ama en iyisi hangisi derseniz akustik olan pt.2 derim.kendileriyle tanışmam da 1999 gibi falandı sanırım. o zamanlar bizden büyük metalci abiler sağa sola pentagram çizip slipknot yazarlardı... ya sözlük doksanların sonunda angara öyle bi yerdi işte... şimdiki gibi mezar turizm modundaki pavyon cenneti değildi.
devamını gör...
içinden çıkamadığım bir atmosfere sürükleyen slipknot'un en güzel ikinci parçasıdır.
devamını gör...
slipknotun snuff ile birlikte en fazla duygu barındıran şarkısıdır. akustik pt.2 versşyonundan ne kadar nefret ediyorsam şarkının normal versiyonuna da o kadar aşığımdır. şarkının klibinde ölümüne bir yalnızlıktan dem vurur. hele son "ı won't let this build up inside of me" nakaratıyla "she isn't real ı can't make her real" sözleri arasında klipte tasvir edilen yalnızlık adamın canından can götürebilir. klipte de janna bossier ismimde bir ablamız oynamış zamanında.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.
online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim