buradan
y-chp istanbul mv adayı fatma yavuz'un ex akapeli ve fetöcü hakan şükür'e aşuremizi kaynatacağız tadından vermeyecek mesajıdır. akp'den umduğunu bulamayıp y-chp'den bulmaya çalışıyor muhtemelen. bunun gibileri aday gösterip oylar bölünüyor demek tam bir akıl tutulması. siz zaten iktidar olmamak için her şeyi yapıyorsunuz.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
aday değil, aday adayıdır. ya okuduğunuzu anlamıyorsunuz ya da algı yapmak için yanlış bilgi veriyorsunuz, ikisi de berbat bir durum.

not:isteyen her partiye milletvekili olabilmek için başvuru yapabiliyor arkadaşlar, bu o partiden aday gosterileceğiniz anlamına gelmiyor.

edit: başlık adayı olarak açılmıştı.
devamını gör...
adamlar besledi besledi asıl yüzleri ortaya çıkınca kendileri hariç herkes suçlu oldu.
devamını gör...
ince+ iyip bir çözüm. iyi parti bu salaklara listelerinden yer vermeyerek doğru olanı yapıyor.
devamını gör...
bu hanımefendiyi, aday adayı olması üzerinden savunmaya geçenlere diyeceğim bir şey “şimdilik”yok. ancak bütün savunmacılara iki sorum var;
1) bu hanımefendi ibb deki işinden neden atılmış acaba?
2) hanımefendi tarafından açıkça beyan edilmiş olan, atatürkçü olmadığı , iskilipçi atıfçı olduğu beyanını nasıl buluyorsunuz?
bu sorular hanımefendinin aday olmaması halinde kendi kendi imha edecektir…
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
bu adamlar bu yapıyla seçimi kazanırsa çok değil 1 sene içinde tsk idareye el koyar.
öyle sandığı araç olarak kullanıp rejim değişikliğine gitmeye çalışırsan mamak askeri cezaevinde alırsın soluğu.
pkk,fetö,dhkpc istisnasız hepsi kilicdaroglu seçimi kazansın diye bekliyor, neden acaba?
devamını gör...
yani anlıyorum, kabiliyetli insanların artık devlet kadrolarında işi yok da...
yine de "üstün zekalı" "yerli ve milli" intelligence agency'e sormak lazım,
ülke hızla dağılırken, müptezel troller ile mi sorun çözeceksiniz?
..
devamını gör...
bir atatürkçü'nün chp'ye asla oy vermemesi gerektiğini gösteren açıklama. seçim süreci boyunca dikkatli olması gereken bir gruptur atatürkçüler. memleket partisi yahut ata ittifakı makul seçenekler olarak görülüyor fakat baraj altı kalmak ihtimalleri mevcut. anketler ışığında atatürkçüler bunu göz önünde bulundurmalı ve böyle bir ihtimalde iyi parti tercih edilmelidir. en iyisi olmadığını biliyorum iyi parti'nin fakat oy vereceğiniz partinin baraj altı kalması hizbullah'ın vekil sayısını arttıracaktır. iyi parti'ye oy vermekse en azından büyük partilerden atatürkçülüğe en yakın olanının elini güçlendirecektir. millet ittifakı'nın yeni iktidarında vaatlerinden biri barajın indirilmesi ya da kaldırılması, bu yeni durumda da istenen parti desteklenir. bir memleket partisi ve muharrem ince seçmeni* olarak benim düşüncelerim bu yönde en azından.
devamını gör...
aday adayı hakan şükür'e mesaj atmış; büyük oyunu gördüm, dur o zaman osman öcalan'ı devletin kanalı trt'ye çıkarıp abdullah öcalan'ın mektubunu okutan, hakan şükür'ün bağlı olduğu cemaatin en başı olan fetullah güleni devletin kozmik odasına sokan tayyipe oy vereyim de vatan elden gitmesin.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"y-chp milletvekili aday adayından hakan şükür'e mesaj" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim