1.
fethullah gülen terör örgütünün futboldan sorumlu zat-ı muhteremiydi. futboldan sonra siyasete girdi ve adalet ve kalkınma partisinden milletvekili oldu. 17/25 aralık patlayınca yönünü belli etmek üzere istifa etti.
geçmişindeki bu hataların hiçbirisi ile tam olarak yüzleşmedi. bir kaç geçiştirici cümle dışında doğru düzgün ve somut bir özeleştiri yapmadı. şimdilerde ise bir youtube kanalı açmış ve o kanalda kendi kendisine futbol yorumculuğu yapmakta.
devamını gör...
2.
sakaryalı futbolcu, siyasetçi, yorumcu
devamını gör...
3.
milli takımda çok şeyler başarmış vatan haini insan
devamını gör...
4.
galatasaray üyeliği devam eden eski futbolcu ve fetöcü.
devamını gör...
5.
aslında basketbolcu olacakmış, birilerinin yönlendirmesi ile futbolu denemiş ve futbol nezdinde başarılı olmuş torinolu şaban.
devamını gör...
6.
baştan söyleyeyim feytullahçıların allah bin kere belasını versin, hayatımın hiçbir döneminde onlardan bu ülkeye hayır geleceğini düşünmedim. fakat hakan şükür’ü bir kenara koymak gerekir. çünkü bu adam bu şakirt örgüte para pul ya da makam mevzuları için dahil olmadı. bu adamın ne tür hayır işlerinde bulunduğunu bilenler bilir. gönlü de temizdir.
iyi de galatasaraylıdır, kulübün en zor gününde futbolcu maaşları ödenemezken gençlerin paralarını defalarca kendi cebinden verdiğini de kimse inkar edemez.
devamını gör...
7.
hayır işlerinden başını kaldıramayan gönlü bol hakan şükür’ün milli takımda nasıl lobiler çevirdiğini cemaate yakın topçuları nasıl milli takıma getirttiğini de anlatsanız keşke.
devamını gör...
8.
(bkz: su veren itfaiyenin hortumunu)
devamını gör...
9.
ayağı güzel, kalbi kötü eski futbolcu.
devamını gör...
10.
saflıktan bahsedilmiş. ben saf olup akp üyesi bir insan görmedim.
devamını gör...
11.
türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi türk forvet oyuncusudur. siyasi saçmalıkları yüzünden kendini mahvetmiştir.
devamını gör...
12.
hakan şükür e saf diyen adam safın önde gidenidir.
hakan şükür, başından beri haberdar olduğu ülkeyi bölme planının içinde yer almış, başarılı olamayınca kaçacak yer bulamamıştır.
devamını gör...
13.
aslında bir hentbolcudur ve artık nasıl kötü hentbol oynuyorsa hocası sen futbola yönel demiştir.

devamını gör...
14.
golcüsü için metin oktay/tanju çolak, karakteri içinse baba hakkı/lefter denilebilir. ama türk futbol tarihinin açık ara en iyi santraforu.
devamını gör...
torinolu şaban lakabıyla da bilinen galatasaraylı eski futbolcu, ak partili eski milletvekilidir.
devamını gör...
2002 dünya kupasında kaçırdığı gollerle*, günümüzde terör örgütü üyeliği ile kendisine sövdüren eski sporcu.
devamını gör...
2002 dünya kupasında güney kore'ye 11. saniyede attığı golle dünya kupaları tarihinin en erken golüne imza atmış olan türk futbolcudur.

galatasaray'da uzun süre forma giymiştir.
devamını gör...
1995 - 2000 yılları arasında galatasaray formasıyla 155 maçta 119 gol atmıştır 1996-97, 1997-98, 1998-99 sezonlarında gol kralı olmuştur. özellikle 1996-97 sezonunda 33 maçta 38 gol 1997-98 sezonunda 32 maçta 32 gol gibi anormal istatistiklere sahiptir. bu zamanda böyle bir forveti süper ligdeki tüm takımları satsanız alamazsınız.

kendisi türk futbolunun ve galatasaray'ın efsanesi olmak varken sünepe bir meczupun peşine takılarak tüm geçmişini ardında bırakmayı seçmiştir. heykelleri dikilecekken şu anda adını anan dahi yoktur. eminim kendisi de pişmandır fakat her şeyin bir bedeli vardır.
devamını gör...
türk futbol tarihinin en iyi golcüsü. gerek kulüp gerekse milli takım bazında gol krallığında zirvede yer alır. hatta milli takımda en yakın rakibinin 2 katından fazla golü vardır.

evet kendisi bir fetocudur ama karakter başka yetenek başka şeydir; attığı golleri fetoya mal etmek akıl tutulmasıdır. hadi rakip takım taraftarlarının çoğu yerde iddia ettiği gibi içerideki maçlarda feto sayesinde gol attı diyelim; avrupa kupalarında onca dünya devi yabancı takım/uluslararası maçlarda rakip ülkeler de mi feto yüzünden yedi golleri?

çocukken hayrandım sana be şaban, keşke benim de adım hakan olsa derdim, çocuğuma adını vereceğimi düşünürdüm. tipine baksan otobüste yer verilmeyecek adam için; kariyerini, vatanını, onurunu, seni sevenleri sattın. yazık!

son olarak; biz hakan şükür'ü fetocu olduğu için değil, iyi futbolcu olduğu için sevmiştik ama bazıları iyi futbolcu olduğu için değil, fetocu olduğu için partisine almıştı. bu ayrımı anlamak gerek.
devamını gör...
son zamanlarda youtuber olmaya özenen ve videolar çekmeye başlayan eski futbolcu. şimdinin firarisi. geçen baktım çok yaşlanmış, dolandırıldığını falan söylüyordu. demek ki fetöcüler kazık atarken adam ayırt etmiyorlar gelişine ne gelirse.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"hakan şükür" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim