kızlarımızın değerini biz bilmezsek elin oğlunun bileceği gerçeğidir. valla fıstık gibi bizim kızlar.

bence bizim kızlar dünyanın en alımlı, çalımlı kızları. güzelliklerini kullanmayı çok iyi biliyorlar. şahsen bir ingiliz, bir hollandalı erkek olsaydım türk kızlarına aşık olurdum. ilgi duyardım.. tabii zorla müslüman olmam konusunda bana baskı yapmayacak kadar modern ve anlayışlı olanlarına. evet.
devamını gör...
eskaza alanya'da bir barda yanlış duymadınız belaruslu bir erkeğin, ki bu adam baya kaslı, spor hocalığı yapan bir herifin, bizim belki yoklukta bile bakmayacağımız türk kızını uzaktan gösterip, "keşke türkçe bilseydim de tanışabilseydim" tarzı muhabbetini duyduktan sonra anladım ki herkes kendinde olmayanı arıyor. kız baya baya hazar ergüçlü gibi çemçük ağızlı, esmer olmasından başka özelliği olmayan bir kızdı. ne diyim allah akıl fikir versin dünyadaki bütün insanlara.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"yabancı erkeklerin türk kızlarını çekici buldukları gerçeği" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim