çok iyi olacağını düşündüğüm durum. şu yaşı 24 ten küçük olan üniversitesini bile bitirmemiş veletleri ayrı bir bölüme taşısak sol frame i kirletmezler. bir başlık görüyorum merak edip tıklıyorum bakıyorum çocuğun tekinin yazdığı tanım biz şimdi bunları eğitecek miyiz ne yapacağız?
devamını gör...
bu çeşit bir genelleme yapmak doğru olur mu bilemiyorum sonuçta ülkede bütün kötü şartlara rağmen hala bir şeyler öğrenmek, kendini geliştirmek isteyen gençler var. birkaç kendini bilmez yüzünden bütün gençleri böyle harcamamalıyız. bırakın bari burada rahat bir nefes alsınlar. birinden bir şeyler öğrenebilmek için o kişinin üniversite mezunu olması da gerekmez. nitekim küçücük çocuklar bile bazen aklımıza hayalimize gelmeyecek şeyler söylüyor ve bize bir şeyler öğretiyorlar. insanları yaş ve sınıf olarak böyle ayırmayın lütfen. atalarımızın da dediği gibi akıl yaşta değil baştadır. kimin eğitime ihtiyacı olduğu hiç belli olmaz.
devamını gör...
ayriştirin efendim daha da ayristirin. cunku yetmedi bu kadar gruplasma. hadi bu insanlar sizin tabirinizle buyur, tecrube kazanir ama siz bu on yarginizla hayatiniza nasil devam edeceksiniz merak ediyorum.
devamını gör...
adama sorarlar, madem bu kadar hassassın sen hangi tanımları yaptın? gidip 'gay algısı yaratan erkek isimleri' ne tanım girdikten sonra gelip burada '24 yaşından küçükleri ayrı bölüme alalım.' dersen adama çürük portakal atarlar.
devamını gör...
akıl yaşta değil baştadır diyerek 44 yaşında katılmadığım düşünce...
devamını gör...
insanlar burada atomu parçalamaya da çalışır, gidip kafa dağıtmak için boş konulara da bulaşır. sen ne yazdın da geldin ne diyorsun demek olmaz. karşıt düşünceleri de güzel ifade edebiliriz. başlık açanları linçlemek yeni başlıklara engeldir.
devamını gör...
aklın yaşta olduğunu sanan bir yazar beyanı.
devamını gör...
beyinlerimiz savaşsın isterdim ama silahsızsınız. denilecek bir tespit.
devamını gör...
bence 30 yaş altı sözlükte yazar olamasın
devamını gör...
10.
gençliğin de bir şey öğrenememiş kişinin küçük yaşlardaki kişileri kıskanma durumun dan dolayı açılan başlık. *
devamını gör...
11.
ben tam otuz beşim beni tam ortalayın dediğim olay.

hihihi.
devamını gör...
12.
tam olarak ne zaman ''velet'' isimlendirilmesinden ayrılacağız merak ettiğim başlık. hadi anlarım 10'lu yaşlarda küçüksündür fakat 20'li yaşlara da velet diyenler direkt ihtiyardır gözümde. bizlere berbat bir dünya bırakan nesil bize ''velet'' diyorsa ben gururlanırım. şu şartlara rağmen bir şeyler öğrenmek için çabalıyoruz, sizin çabanızdan on kat daha fazla çabalıyoruz hem de. ve ben çoğu yaşıtımın bilgili, araştırmacı ve ayrıntıya önem veren bir yapıya sahip olduğunu düşünüyorum. sağ frame'e almak bilgiye daha çabuk ulaşmanızı sağlamakla birlikte hiç bilmediğiniz şeyleri öğrenmenize sebebiyet verebilir, sağ frame'e alma fikrinize katılıyorum bu yüzden.
devamını gör...
13.
başlığı açan yazara daha üniversiteye bile girmemiş olmam şoku.
devamını gör...
akıl akıldan üstündür. yaşla değil kendini geliştirmeyle doğru orantılıdır. galiba bazı yazarlarımız kendilerini çok yukarıda görüp kompleks yaratmış. kendilerini mantıklı düşünmeye davet ediyorum.
devamını gör...
bence başlık açmak için kimlik fotokopisi ve üniversite diploması istensin. sözlük yönetimi tarafından da başlık açabilmek için ehliyet alınsın çünkü 24 yaş altındaysan ve üniversite mezunu değilsen başlık açmak hukuken suçtur.
devamını gör...
bence, benim gibi 35 üstü olanlara ayrı bir yer açılsın.
devamını gör...
kahretsin 2009 doğumlu olduğum için yaşım tutmuyor!
devamını gör...
yazılanları okudum.
genelde hoş şeyler değil.
sizde bir zamanlar genç ve tecrübesizdiniz.
gençlerde sizin aranızda ; böyle, böyle yetişecekler.
onları hor görmeyin.
devamını gör...
2007 doğumlu olarak sanırım sözlüğün en genç yazarıyım. daha genci varsa düzeltirim. sağ tarafa atılacaklar arasında da ilk ben olacağım sanırım. ne diyeyim canınız sağ olsun abiler/ablalar.
devamını gör...
bence 70 yaş altı olanlar silik yapılsın. kadınlar sol tarafa erkekler sağ tarafa. birbirlerini göremesinler. entry girmek ücretli olsun tanım başı 1 lira. tanım uzunsa 1.5 lira olsun. öss , ygs , yks , ösys yazar hangi sınava girdiyse 400 puan altı direkt sözlükten atılsın. aylık 20k kazanmayanlar günde 1 , üstü kazananlar 2 entry girebilsin. bunlara uymayıp yasadışı şekilde sözlükte var olanlar ''vadan hayini'' ilan edilsin. ben varım.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"yaşı küçük yazarları sağ frame’e almak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim