benim tek bir kadın var;
biricik suden.
devamını gör...
ilkokulda bir sınıfın öğretmeni vardı. kadına, öğretmenler dahil, 'cadı öğretmen' derdik. nispeten uzun, zayıf, boyamaktan yıpranmış soluk sarı saçları olan orta yaşlı bir kadındı. kalem etek giyerdi genellikle. kadını al, the wall klibine koy asla sırıtmaz, öyle bir tamamlamış kendisini. başlığı gördüğüm an aklıma o geldi, kaç yıl geçmiş üzerinden. benim korktuğum kadınlardan birisi cadı öğretmendir.
devamını gör...
işe yaramaz,bencil,aptal bir adama gönül verip onu adam edemedikten sonra onu saplantı haline getiren ve yedekte olsun diye efendi ,sakin,kıymet bilen erkeklere yanaşan hınzır hatunlar.
ah siz var ya sizzz e kaçın kuraları. efendi erkek sizin gazınızı alacak değil mi? başınızı yaslayacaksınız ama kafa diğer bağımlısı olduğunuz işe yaramaz bencil adamda.
dikkatli olun erkaklar.uzun süreli ilişkisi yeni bitmiş ,toparlanamamış ve şu yukarıda bahsettiğim gacılardan uzak durun,adamın iliğini sömürürler.
devamını gör...
yellowjackets'taki mari, her an ölümünüzle sonuçlanacak bir yamyamlık içeren histeri krizi yaratabilir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"yazarların korktuğu kadınlar" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim