yazarların tarafsız olup olmadığını öğrenmek için açılmış, ancak sonradan silinmiş olan başlıktır.

hayır yazarların çok büyük kısmının tarafsız ve objektif olduklarını düşünmüyorum. gerçekten okuyan, yorumlayan ve akıl süzgecinden geçiren yazar sayısı az bu platformda. azınlık olanlara selamlar, sevgiler.
devamını gör...
hepsi kankacı, hepsi acaba diyen tipler. beni beğenenler dahil buna. yürüyün gidin kardeşim.

bunlar hep birbirini beğenir. sürekli beğendiği yazarlar vardır. bunlar rezil tipler.

bana sürekli beğeni ve mesaj atanlara sesleniyorum:


devamını gör...
kimse tarafsız değildir
devamını gör...
başta herkese karşı nötrümdür. sonrasında yazarla başımıza bir şeyler gelir ve ok ya pozitif yönde yükselir ya da negatife doğru düşer. bu bana ve karşımdakine bağlıdır. bu arada doğruların kesinliği de yoktur. bir şey olur ve her şey tam tersine dönebilir. yanisi, ne tarafsızlığı kardeşim?
devamını gör...
taraf olmayan bertaraf olur ancak her koşulda dik duruş sergileyen yazarlara saygımız sonsuz.*
devamını gör...
tarafsızlık ayrı mesele ama yazarların çoğu konuyu analiz etmek yerine karşı tarafı suçlama ve aşağılama eğiliminde.entrylerin çoğu tepkisel.eleştiri yaparken de en zayıf ve popüler olan argümanları kullanıyorlar.birçok başlığın altı, birbirleriyle neredeyse aynı olan yorumlarla dolu.farklı bakış açıları çok az.insanlar bir şeyi ya tam savunuyorlar ya da tamamen reddediyor.
devamını gör...
şurada iki satır yazı yazan insanların tarafsız olması beklenmez. bunlar kendi fikirlerini buraya aktaran bireyler. doğal olarak hayata karşı bir duruşları, değer yargıları, iyi ve kötünün kedilerince yaptıkları tanımları çerçevesinde bir şeylere taraf olabilirler.
tarafsızlık beklentisi erk sahibi olanlara yönelik olmalıdır.
benim burada maydonozdan nefret etmem başka, maydonozdan nefret eden bir tarım bakanının maydonoz ekimini yasaklaması daha başka. değil mi canım kardeşlerim.
devamını gör...
"yazarları bilmem ama kendi tarafsızlığıma inanıyorum" diye cevaplayacağım soru.

sevmediğim yazar doğru bulduğum ya da beğendiğim yorumlar yaparsa artısını veririm. arada birbirine giren yazarlar görüyorum. yine pek hoşlanmadığım bir yazar konunun başrolünde ise haklıysa haklı derim.

okuma mevzusuna gelince; ilgi alanımsa okur, oylarım. değilse genellikle okumam. nadiren de, çok emek verdiği belli olduğu için okur oylarım, ilgimi çekmese de. kendisine ait olmayan yazıyı bir yerden komple alıp yapıştırdıysa, ilgi alanım da olsa pek oylamam vesaire...

daha başka bir şeye de gerek yok sanırım böyle bir ortamda tarafsızlığın göstergesi olarak.
devamını gör...
neden tarafsiz olmak zorundayim, ben tarafim arkadas, yanlis gördüysem söylerim, deger yargilarim dogrultusunda hakli oldugunu düsündügüm kisinin/durumun tarafinda olurum.
devamını gör...
bura onlar için en rahat mekan oldu, istedikleri gibi top koşturuyorlar, bi s***ir olup gitseler de rahatlasak.
devamını gör...
tarafsız olmakta bir taraf olmaktır.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"yazarların tarafsız olduğuna inanıyor musun sorunsalı" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim