ali06 yazar profili

ali06 kapak fotoğrafı
ali06 profil fotoğrafı
rozet
karma: 2790 tanım: 613 başlık: 443 takipçi: 19

son tanımları


babayla olan ilişki

babamla olan ilişkim güzel daha iyi olabilir diye düşünüyorum. ama sonra onunda kendince haklı sebepleri olduğunu düşünüyorum. sevgisini gösterme konusunda klasik türk babaları gibi eksik kalıyor . çünkü oda görmemiş babasından böyle bir şey. askere giderken ağlamıştı onu görüp benimde gözlerim dolmuştu. kendisini çok sever ve sayarım . evet biraz fazla bir yazı oldu ama bir kere işten ayrılmıştım bir ay falan boş gezmiştim . tişört ve gömlek almış bunlar bana olmadı sen giy dedi . hayatta tarzı olmayan şeylerdi beni mahcup etmemek için kendi babasından görmüş olduğu sevgisini gösterememe biçimi olarak öyle dedi çok duygulandım . bazen annem ve babama bir şey olacak diye çok korkuyorum. sonra o kötü düşünceleri aklımdan çıkarıyorum .
devamını gör...

kendi hayatını ihmal eden insan

aslında günümüz şartlarında hepimiz kendi hayatımızı ihmal ediyoruz. mevcut şartlar buna bizi sürüklüyor . genelde en çok anne ve baba kendi hayatlarından fedakarlık yapıp çocukları için çabalıyorlar . günün koşturmacası, yarının derdi hepimizi yoruyor. hiçbirimiz anı yaşayamıyoruz .
devamını gör...

sözlükte olan bitenden habersiz yazar

benim hiç umrumda değil. kimsenin özel hayatı beni ve kimseyi ilgilendirmez. arada bir sözlüğe girip düşüncelerimi yazıp çıkıyorum . gerisi umrumda olmayan durum.
devamını gör...

anlamlı alıntı sözler

bin acıyı bir gülüş ile gizledim .bir gülüşü bin acı ile izledim .
devamını gör...

ailenizden aldığınız bir özellik

babamdan aldığım bir özellik galiba kalabalık ve gürültülü ortamları hiç sevmem.sessizlikte huzur olduğunu düşünenlerdenim.
devamını gör...

ömür geçirilecek kimse

geçinmeye gönlü olan geçinir demiş neşet ertaş. yeterki gönlü olsun.
devamını gör...

güne bir alıntı bırak

biri kırgın , biri pişman .başka hayatlarda iki kalbin buluşması .hâlâ daha yabancılaşmamış iki göz ve iki kalp.yarım kalmışlığın çaresiz çığlıkları .ve aşkına sahip çıkamamanın ağır sancıları .
devamını gör...

geceye bir temenni bırak

her şey gönlünüzce olsun. iyi insanların karşılığını aldığı bir dünya olsun.
devamını gör...

yazarların en sevdiği türkü

şaban er - bahçanın harımıyım . bi dinlemenizi tavsiye ederim.
devamını gör...

geceye bir şarkı bırak

onur akın - ne olur bir sabah kapım çalınsa .
devamını gör...

birine olan inancını kaybetmek

güven zedelenmesi sonucu sevgi ve saygı eksilmesine götüren eylem . inanmak , bağ kurmak büyük bir sevgi ve saygı göstergesi . ama işin içine ihanet , yanlış ve yalan girince birine olan inancımı kaybediyorum . şartlar değişince insanların da değişmemesi gerektiğini düşünüyorum. o masumiyeti ve saf samimiyeti korumalı insan.
devamını gör...

aşkta dertler katmer katmer

nerden dilime dolandı bugün şarkıyı duyana kadar şarkıyı bildiğimi bile bilmiyordum. değişik bir havası var şarkının .
devamını gör...

iş yerini benimsemek

aslında yanlış olan bir iş . ne işi nede işyerini fazla benimsemeyeceksin. vicdanın rahat bir şekilde işini yapıp evine gideceksin. ve işini en düzgün şekilde yapacaksın. daha fazlası kendi hakkına girer .
devamını gör...

euro 2024

yolun sonu final olsun.
devamını gör...

duygusal ilişkilerin bozulmasının yıkıma sebep olmasının asıl nedeni

sorun biraz kendimizde . biz istiyoruz ki bizle aynı yola çıkan insan yolun sonuna kadar bize eşlik etsin. ama hayat öyle değil maalesef. çünkü o insanların veya kendimizin gideceği yer bambaşka . herkes birbirine bir müddet eşlik edip başka hayatlara gidecek . bü süre boyunca o insanlara hiç gitmeyecek gibi bakarsak ve çok değer verirsek o kadar çok inciniriz .
devamını gör...

güne bir söz bırak

yere serilecek kilimi duvara astık ondan bu halimiz .
devamını gör...

defalarca izlenen filmler

piyanist.
devamını gör...

geceye bir şarkı bırak

yeni türkü - sezenler olmuş .
devamını gör...

gelmiş geçmiş en felsefi söz

ne tarafa dönersen dön popon arkandadır . sinan engin .
devamını gör...

hep olgun olmak

bu olgunluktan kasıt ölçüyü bilmek , ne zaman ne yapıp ne yapmayacağını bilmekse genelde hep böyle yaşamışımdır . belki bilerek veya bilmeyerek yapmışımdır bunu . çünkü bunun biraz insanın yapısı ile ilgili olduğunu düşünüyorum. ama ince bir çizgi olabilir arada gençliği es geçmemek ve dolu dolu yaşamak gerekir . bence olgun olarak , çizgiyi bilerek hayat yaşanabilir .
devamını gör...
devamı...

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim