1.
soğuk. duvar. beton. içimi uzaktan üşüten yer
devamını gör...
2.
gri şehir
devamını gör...
3.
gri şehir.. çok severim. ama herkes memur şehri diye tanımlar. bulut kaplı şehirdir aslında. eskiden daha az trafikli ama artık neredeyse istanbul gibi olan şehir. ilçe ilçe insanların değiştiği gözlemlenmektedir.
devamını gör...
4.
kimse begenmez ama her ne hikmetse gelen gitmez
devamını gör...
5.
insanın içini darlayan depresif ruh haline 5 e katlayan mükemmel şehir . bundan zevk alıyorum doğrusu .
devamını gör...
6.
sebepsiz şekilde en sevdiğim şehir.
devamını gör...
7.
devamını gör...
8.
benim için ankara eşittir soğuk hava ama anıtkabir ile içimizi ısıtıyor o ayrı.
devamını gör...
hep bir gün bu şehirden gideceğim diyip uzaklaşınca hiçbir şehirde yapamayıp dönmek için gün saydıran şehirdir ankara. doğuştan bu şehirde olanlar da sanırım aynı hisleri beslemektedir.
devamını gör...
10.
ankara kapkara.
devamını gör...
11.
neden bazı sınavlar için şart koşuluyor bir türlü anlam veremiyorum. kıymıkımlık sınıvı yiri ınkırıdır.
ebenin zımbırtısı. ben niye silindirik bir sınav için oraya geliyorum ya? neyse bu sene pandemi falan derken burda oldu allahtan.
devamını gör...
12.
cumhuriyetin başkenti olan iç anadolu şehri.
devamını gör...
13.
yıllardır süregelen ankara-ıstanbul tartışmasından mağlup çıkan taraftır.hoş halen türkiyeyi bir vücuda benzetip ankarayı beyin olarak gösteren örnekleri ankaranın birçok semtinde görebilirsiniz.
devamını gör...
14.
dünyanın en ruhsuz kenti sanırım. bürokrat yetiştiren çomaristan.
devamını gör...
15.
namı değer bipolar şehir. 1 günde 4 mevsime şahit olacağınız, ayazıyla adamı öldüren, merkezi ulus olan şehirdir. pavyonları ile ünlüdür. memur şehri olarak da geçer.
devamını gör...
16.
ankara değil angara'dır o laa.
devamını gör...
17.
en elit mekanı çinçindir. en barzolar bahçe7 de takılır. hâlâ tofaşa düşen kız var mı ya?
devamını gör...
18.
bu sene kışı gelmedi ya laa. ne yağmur var ne kar var. sadece biraz soğudu o kadar. yaşamayı bilirsen çok güzel şehirdir. gri soğuk bik bok diyenlere bakmayın. doğma büyüme istanbulluyum. çok arkadaşım geldi gitti dedikleri tek şey yaşıyorsunuz bu hayatı oldu. trafik yok la burada ankaralılar 10 dakika sıkışıklığa trafik var derler. gezecek yer meselesi şöyle gezme tercihine göre illa burada bir şeyler bulursun. deniz seviyorsan gölle idare edeceksin. orman seviyorsan istanbul'dan daha güzel ormanları var bu şehrin. futbol seviyorsan hem amirimizin gençleri hem harunumuzun ankaragücü var. kısacası her yol var.
devamını gör...
19.
türkiye cumhuriyeti devletinin başkenti.
devamını gör...
20.
çankaya'sı ile, kızılay'ı ile, anıttepe'si ile, odtü ormanı ile, konur'u ile, karanfil'i ile, tunalı hilmi'si ile, kuğulu parkı ile, yeşili ile, kedisi ile, köpeği ile, aoç sütü ile vs... kendine has özelliklerini barındıran, sevenin çok sevdiği, sevmeyenin hiç sevmediği, orta yollu sevgisine pek rastlamadığımız başkentimiz.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ankara" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim