1.
türkiye serverında yapılan en f/p ürünü konser, festival. orada bulunan bütün yaşlı köpeklere selam olsun.
devamını gör...
dünya gözü ile big four'u gördüğümüz festival. tadı damakta kalmıştır. yahu manowar, accept, big four tamam da rammstein'a ne demeli?
devamını gör...
(bkz: z kuşağı bunları bilmiyor)

bilet fiyatları nerdeyse bir aylık bursum kadar olduğundan gidemediğim, türkiye'nin gelmiş geçmiş en efsane festivalidir.

bir daha böyle bir afiş görebilir miyiz?
devamını gör...
004 numaralı biletine sahip olduğum etkinlik.

other bands play, manowar kills!
devamını gör...
vip locada birkaç kişi sağımda nejat işler solumda banu güven ve adını bilmediğim nice ünlüyle beraber izlediğim konser.

-anthrax ile başlamıştı sanırım. bi iki şarkısını biliyordum sadece :)

-ardından megadeth, kızıl uzun saçları ve beyaz gömleğiyle dave mustaine... holy wars, hangar 18 ve niceleri... vokal olarak tam da formunda değildi sanırım o gün.

-slayer ile devam eden konser, raining bloooooooodd...tabi kan yağışı bu konserde olmamıştı.


-ve akşamında metallica... ecstasy of gold çalmaya başlayınca ayaklarımın yerden kesildiğini hissetmiştim. konserin son şarkısı olarak seek and destroy çalarken tüm ışıklar yanmıştı ve inanılmaz bir görüntüydü.

üzerinden yıllar geçse de unutulmayan anlardan biridir sevgili sözlük yazarları...
devamını gör...
hey gidi yıllar koskoca 11 yıl geçmiş evlendim boşandım tekrar evlendim uzun süre çalıştığım işimden istifa ettim.

neyse en başa dönelim sonisphere duyurulduğunda eski işimdeki son aylarımdı işten ayrılmama kutlama olur diye bileti aldık tayfayı toparladık gittik. ilk gün saat 1 de kapı açılıyordu biz pentagram ile beraber gittik çıldırmadık o kadar alice in chains falan bizim gibi sert metalcilere gay müziği gibi geliyordu o zaman (destruction ın vokali klavye kullanılan metali öyle tanımlardı) neyse rammstein çıktı millet önce avel avel baktı ve harika bir performans sergiledi.... pentagram iyitdi, alice in chains in hakkını vermek lazım coşturdu genede.

ikinci gün murder king in o zamanki kadrosunda şimdiki vokali yoktu herifi de sevmezdik zaten. neyse volbeat i beklerken ekteki resimdeki gibi çimenlerde bira içiyorduk arkadaşlarla. sonrasında volbeat girdi guitar gangster and cadillac blood ile biz coşmaya başladık, arkadan hayko cepkin girdi ki sahne performansı harika olmasına rağmen vulvasına kodumun ergenleri manowar çıksın diye adama çok büyük ayıp ettiler hatta adamcağız "ben işimi yapmak zorundayım" demek zorunda kalmıştı, arkasından manowar haşırt diye bir giriş yaptı ve big four a gönderme yaparak aşağıdaki sahneler yaşandı ki adam çok haklıydı pek çok sağlam grup vardı.arkasından accept çıktı ve biz hepten dağıldık çığrımızdan çıktık delirdik zaten tepinmiştik.

üçüncü gün antharx saatinde gittik arkasından megadeth çıkmıştı ses sisteminin azizliğine uğradı artık metallica nın ton maister i dayanamadı müdahale etti de biraz dinleyebildik şahsen benim en çok beklediğim grup slayer a sahne gelmişti south of heaven ile başladılar diye hatırlıyorum, god hates of all ile devam ettiler ve biz çıldırdık, bizim ekibin çok beklediği ama benim daha önce yurt içi ve yurtdışında çok izlediğim metallica sahne aldığında coşmam sanmıştım ama çılgınlar gibi tepindik yeni dostluklar edindik, bir çok yeni arkadaşımız oldu. hey gidi yıllar.


ekteki resim ikinci gününde çekilmiştir elimdeki bira o zamanda tuborgdu şimdi de tuborg. yaşlandık lan. en sağda orta parmak gösteren ve i hate people sweatı giyen benim eğer bu sweatten bulan varsa yeşillendirsin.

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"2010 sonisphere konseri" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim