avrupanın iki devinin karşı karşıya geleceği derbi maçıdır.
devamını gör...
devler de beko'yla efes herhalde..
devamını gör...
fenerbahçe'nin anadolu efes'i yenmesi gereken maç.

haftasonu futbolda galatasaray galibiyeti ile yüzümüzü güldüren bu takım, pire'nin fethi öncesi ergin ataman'ın öğrencileri karşısında zafer bulmalıdır. bu zafer ordumuza moral verecek ve futbol takımımızın da daha istekli oynamasını sağlayacaktır.

ayrıca galatasary maçları nasıl kötü giden fenerbahçe'yi çıkışa geçiriyorsa, efes maçları da basketbol takımımız için öyledir. bu maçı kazanmak bizi kendimize getirecektir. geçen hafta armani karşısında oynadığımız rezil oyunu unutturmaları gerekiyor.

metecan birsen ve şehmus hazer ikilisi eksik. metacan çok süre almasa da, şehmus kenardan girdiği oyunlara hareket katan bir oyuncu. olmayışı beni üzdü.

umarım seyirci desteği yüksek bir maç olur. dilerim bu gece fenerbahçe'nin gecesi olsun. amin
devamını gör...
maçın sonlarında her zamanki saçma sapan tercihler ve top kayıplarıyla kaybettiğimiz bir maç. koç da tuhaftı bugün. maç topunda mola almadı. ilk yarıda takım dağılırken de mola almadı. bir şey var bu ekipte, bir şeyler uyuşmuyor çok belli. yoksa kadro çok iyi.

başkalarının cinsel oranlarıyla gerdeğe girenler için de yazalım. bugün hem voleybol, hem basketbol hem de futbolla ilgiliyiz fenerbahçeliler olarak. çünkü kendi renklerimizi, kendi takımımızı destekliyoruz. kendi takımımızla sevinip kendi takımımızla üzülüyoruz.
devamını gör...
her iki takımın da dehşet top kayıpları yaptığı, her efes-fenerbahçe derbisi gibi sert geçen ama efes'in pes etmeyip kazandığı ve ayrıca maçı anlatan spikerlerin maç boyunca fenerin sayılarına sevinip efes'in attığı sayıya yabancı takım sayı atıyormuş gibi tepki verdiği maçtır. hatta 4. periyot sonunda moerman, kullandığı kritik serbest atışı kaçırdı diye sevindiler. aşırı yanlı anlatımdan ben efes taraftarı olarak izlerken çok rahatsız oldum. neyse ki efes'imiz maç sonunda ismail şenol'a gerekli cevabı verdi.
not: fenerbahçelilerin maç kaybedince "en azından kendi rengimizi destekliyoruz" imalarını çok saçma buluyorum. efes sadece bir basketbol takımı, doğal olarak futbolda herhangi bir takımı destekleyen birisi (fenerbahçeliler dahil) efes'i destekleyebilir. efes'in futbol takımı var da biz mi desteklemedik? bu neyin kini?
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"25 kasım 2021 fenerbahçe beko anadolu efes maçı" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim