1.
kısa bir süre önce aramıza katılmış bir başka yazarımız.
aramıza hoş gelmiş.
devamını gör...
gece gece nedense baş öğretmen gibi didaktik didaktik uzun uzun şeyler yazan yazar. kendisinden ben bile soğudum şu an. kaldı ki bu ara kendisiyle aramızı iyi de tutmaya çalışıyordum ama. niyeyse bu akşam gördüğü tüm eğrileri düzeltme yolundaki bir nefere dönüştü. öyle biri de değildir aslında ama hassas olduğu konulara denk geldi zaar. kendisine metanet ve bir parça da boşvermişlik diliyor, buraya niye geldiğini hatırlamasını salık veriyorum.
devamını gör...
gördüğüm an takibe aldığım yazar, hoş gelmiştir.
devamını gör...
tanımlarını severek sıkılmadan okuduğum yazar. hukukçu olması da muhtemel.
devamını gör...
nickinden ve bazı tanımlarından ötürü hukukçu olduğunu düşündüğüm; kitaplar, film ve dizilerle de içli dışlı olduğunu gözlemlediğim yazarımız. kalemi kuvvetli, güzel ve bilgilendirici tanımları var. severek okuyorum sevgili yazar.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"aleyhe beyan" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim