ülkenin 20 yıldır nasıl bir anlayışla yönetildiğini gösterir. sırf müslüman diye türkiye ye tarih boyunca bir faydası olmayan ülkelere yalakalık yapmak moda oldu. bu ülke daha 3 5 sene öncesine kadar her ay bombalı saldırılarda yüzlerce insanını kaybetti, çok fazla şehit verdiğimiz saldırılar oldu hiç birinde ne sela okundu ne de ulusal yas ilan edildi. yazık be!!!
devamını gör...
zulüm gören kim olursa olsun manevi destek verilmesine karşı değilim yapılsın da zaten. ancak bunu yaranmak için , bakın bizde sizdeniz demek için yapınca olmuyor. üstüne üstlük uygur türkleri gibi bir meselemiz varken ve onlara kulaklarımızı tıkarken.
devamını gör...
(bkz: açılın pasham tespit yapacak)
devamını gör...
bizim her gün selâmızı okuyorlar ya neyse
devamını gör...
politiktir. kaybedilen güç ve itibarı toplama çabasıdır. halkımız önüne konulan meselelerde çok duyarlıdır. önüne koymadığın an çok çabuk unutur. unutma hızı en yüksek millet olabiliriz hatta. suudiler ile yemenliler savaşırken neden böyle duyarlı değiliz mesela ? onlar müslüman değil mi ? ülkedeki onlarca kadın cinayetine, onlarca şehit haberine , hırsızlıklara ses etmeyen insanların duyar kasması bana şov geliyor.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"araplar için sela okunması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim