aaaa gerçek miymiş. yandı gülüm keten helva.
devamını gör...
herkes kendi amellerini dert etsin kardeşim. başkalarına maydonoz olmaya gerek yok.
devamını gör...
kuruntulu dindar temennisi, duası, beklentisi. zihinleri f tipi olanlar biz ateistler değiliz. bilgi değişir bilim değişir. değişen her şey gibi elbet işler değişince bizler de değişiriz. içimizden kaçı satanist olur, onu bilemem bak şimdi.
devamını gör...
ateist:
- bu haksızlıklar kötülükler varken neden bir şey yapmıyorsun?

allah:
--- sen bir şeyler yap diye....

bir suçlu aramak bulmak dünyayı değiştirmek yolunda atılan adımlardan daha kolay tabi.
devamını gör...
kur'an'da ateistler yani herhangi bir yaradana inanmayanlarla alakalı bir ayet görmedim. kuran'ın tehdit ettiği kişiler bir yaratanın var olduğunu inanıp onun allah'tan başkası olduğunu savunanlar yani böyle bir bilince ulaşmış ama allah'a ortak atayanlar..

kur'an'da bu insanlar için müşrik ve kafir kelimeleri kullanılmaktadır müşrik ortak koşan demektir kafir de bildiği gerçeği gizleyen anlamına gelir yani tehditlerden nasibi olanların ya allah'a inanıp yanına bir de ortak ataması gerekiyor ya da allah inancı yine olacak ama bu gerçeği saklayıp insanlara kötülük yapacak..

yine de hüküm allah'ındır...
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ateistlerin ahirette yaşayacağı şaşkınlık" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim