kaynak
rize'den otobüsle trabzon'a giden bir kadının 2 yaşındaki çocuğu muavin tarafından cinsel tacize uğramış. olayın fark edilmesi üzerine inceleme başlatan polis ekipleri muavini gözaltına almış. daha önce de taciz suçundan yargılandığı öğrenilen şüpheli çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanmış.
devamını gör...
nasıl bir orp çocukluğu dur , nasıl bir şerefsizlik tır , yahu allah rızası için biz ne zaman böyle olduk ya , yahu valla ben hatırlamıyorum bu kadar pislik bir zamanı,
üstelik ben gerçekten 7 yaşımdan beri çalışan bir insanım evet 7 yaşında çalışmaya başladım ben kendim isteyerek başladım, ama hiç bu kadar pislik içinde bir zaman bir sapıklık, iğrenç insanlar görmedim duymadım, muhakkak vardı ama bu kadar çok değildi demek, bu ne ya ulan bu adamı işe alan hiç mi sabıka kaydını istememiş? sabıka kaydı olmadan nasıl çalıştırmış, kesin sigortasız çalışan dir.
ben gerçekten artık tiksiniyorum bu hayattan.
allah beterinden korusun diyorum.
devamını gör...
bir insan 2 yaşında çocuktan nasıl bir zevk alır anlamıyorum. bakın ben öyle çok duyarlı duygusal falan biri değilim. hiç seks konuşmayan, düşünmeyen, kimseye bakmayan biri falan da değilim. herkes kendini peygamber gibi anlatıyor ben değilim arkadaş yolda dikkatimi çekeni olur baktığım olur ama şu kafayı anlamıyorum. haberi okurken kusasım geliyor. lan boyu yok posu yok, giydiği dediği seni etkilemez, ney seni azdırmış olabilir 2 yaşındaki bebekte. nasıl oluyor bu doğan, kafan nasıl işliyor ne denir artık yok olmuyor herkesle empati kurulabilir anlamaya çalışılabilir ama ben bu kafayı anlamıyorum. bakın o da çocuk falan dersiniz de 16-17 vs civarı kızı bile anlarım birkaç aylık bebek birkaç yaşında çocuk falan ben bunu anlayamıyorum.
devamını gör...
şöyle bir bakıyorum da her gün onlarca küçücük çocuğa yapılan taciz haberleri... hiç bitmiyor, hiç eksilmiyor. şimdi bile kaç tane gördüm benzer başlıkları. bu büsbütün karaktersizliktir benim kanaatimce. çok üzücü...
devamını gör...
yazdım yazdım sildim diyecek bir şeyimiz kalmadı artık
devamını gör...
anksiyete oldum bu gündemler yüzünden yeter artık. bu nasıl bir gözü dönmüşlük. kafayı sıyırıcam zaten korkunç geliyordu tek başına memlekete otobüsle gitmek. şimdi iyice cesaretim kırıldı. uçağa binicem mecbur.
devamını gör...
bunu götüreceksin merkeze s...ktireceksin herkese.
devamını gör...
he mesela bu o... çocuğu neden yaşıyor ? 2 yaşındaki bebeği taciz edecek kadar gözü dönmüş bu yaratığın daha neden hayatta ?
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"bir muavinin 2 yaşındaki çocuğu taciz etmesi" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim