kaynak
pervin buldan: "üç beş milliyetçi oy için türkiye’nin bir yüz yılını daha mı heba etmek istiyorsunuz?" açıklamasında bulunmuş.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
arkada terör faaliyetleri içindeler, önde ise insan hakları, demokrasi savunucuları oluveriyorlar. gözüm bir de türkiye'yi düşünüyor. iki yüzlüler...
devamını gör...
abla bırak şimdi, türkiye çok umrunda olsa anlardım da son 40 yıl senin zihniyetin yüzünden heba oldu, kaç insan göçtü gitti.
size oy verelim de ülkeyi komple mi kaybedelim?
devamını gör...
görsele 5 saniye bakınca 5 yüzyıl geri gittik zaten, 1 yüzyılda bunun için gideriz dert değil.
ayrıca siz ne zamandan beri türkiye’yi düşünür oldunuz?
devamını gör...
ülke eline geçse fırından henüz çıkmış taze ekmek gibi ortadan ikiye bölecek kadının açıklamaları. biz komple ailecek inandık türkiye'yi umursadiginiza.
devamını gör...
akparti ile mutlu olan hdpli gidip akpartiye oy verebilir. ama aklı olan muhalefetin ayrılıkçı bir partiyle işi olmamalı.
devamını gör...
milliyetçi oyların kendi oylarının iki katı ettiğini bilmeyen cahile ait çıkış. son seçimlerde mhp ile iyi parti'nin toplam oyları %21-22 bandını zorlamıştı, bunlar %11'de kaldı. insan önce kendine bakmalı. %10'luk oylarıyla siyaseti domine etmeye çalışmaktan bunlar bıktı bıkacak neredeyse, seçmenimizin geri kalan %90'ı bıkmadı.

şahsi temennim şudur, yeni gelecek iktidarın ne fetöcü ve fetö sempatizanı olmasını ne de pkklı ve pkk sempatizanı olmasını istiyorum; gerçi bu filtre ile neredeyse tüm partileri sildik*.
devamını gör...
pkktapar kürt milliyetçisi sorusu.
devamını gör...
oyları %7-8 bandına düşmüş bir partinin halüsinasyon görmesidir.
devamını gör...
“bir yüzyıl daha” ?
geçtiğimiz yüzyıl hayalinizdeki haritayı çizemediğiniz için heba olmuş görüyorsunuz. peki.

bu ve bunun gibi sözde hümanist siyasetçiler yüzünden yemin ediyorum artık siyasetten de, siyaset konuşmaktan da iğrenir oldum. iki yüzlü bile diyemeyeceğim. çünkü bunların yüzsüz olduğunu düşünüyorum. ama bunlar asıl mesele değil. asıl mesele bunlara bu kadar değer verip başımıza çıkaran zihniyette.

tanım: bugüne kadar halkın yaralı bir parmağına tuz bile dökmemiş, hep -mış gibi yapmış partinin ideolojik saplantıdan ötürü ne dediğini bilmeyen bir adet milletvekilinin hezeyanlarıdır.
devamını gör...
senin gibi teröristler için mi heba etsinler yüz yılı ? pislik.
devamını gör...
bu sözü eden kadının partisi de; türk milliyetçiliğinden kat kat daha yoğun kürt milliyetçiliği yapan bir parti. mevzu bahis türk milliyetçiliği olunca 3-5 oy, kürt milliyetçiliği olunca da "6 milyon oy almış bir partiyi yok sayamazsınız."

size, sizden birinin bir lafı ile cevap vermek istiyorum.

devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"buldan'dan 3-5 milliyetçi oyu için bir yüzyıl daha mı heba edeceksiniz çıkışı" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim