#2571024

hdp eş genel başkanı pervin buldan, “ümit özdağ’ın ırkçı ve faşist söylemlerine asla takılmıyoruz. bizim için esas olan sayın kılıçdaroğlu’nun topluma vermiş olduğu sözlerdir, daha önce yapmış olduğu açıklamalardır. özdağ son günlerde ırkçı, faşist söylemleri çok yaygın bir şekilde kullanıyor. kürt halkına düşmanlığı bir kez daha ortaya koyuyor. kürt halkı üzerinden bazı oyunları oynamaya çalışıyor ama biz bu oyunlara asla ve asla gelmeyeceğiz” dedi.

(bkz: https://www.hurriyet.com.tr...)
devamını gör...
tıpış tıpış abisi. kimsenin kürtlerle düşmanlığı yok. bitti.
devamını gör...
kürt milliyetçiliği yapınca faşist olmayıp, türk milliyetçiliği yapınca faşist olunduğunu iddia eden şahsın kale alınmayacak açıklaması.
devamını gör...
kılıçdaroğlunu destekleyenlerin terör ve kaos istemediğinin kanıtıdır. bu adam muhteşem bir diplomasi örneği gösteriyor.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"hdp'li pervin buldan’dan özdağ’ın söylemlerine asla takılmıyoruz açıklaması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim