rahmetten yoksun kalmıştır.. topraklari bol olsun..
devamını gör...
olay yerine gittiğine şükretmemiz gereken validir. sıcak makam odasından çıkıp gelmiş adam daha ne istiyorsunuz?
devamını gör...
burası rütbe mevki sosyal statü farketmeden ucuz ölümlerin ülkesidir dediğim şaşırmadığım olay.
devamını gör...
t: devletin yönetim kadrosunun devlet adamlığından yoksun, liyakatsiz kişilere teslim edildiğini gösteren hadisedir.

1. bu zihniyet şehitliğin sadece ''edebiyatını'' yapar. eren bülbül'ün annesine ev anahtarı vermek gibi messela yani.

2. bu zihniyet islamcılık furyasıyla başa gelmiştir. taban tabana islama zıt hareketler sergilemeye devam etmekte olsa da her geçen gün bir yenisine rastladığımız, gelenekselleşmiş islamcılık anlayışına sahip halkımız için bu durum bir anlam ifade etmemektedir. çalıyor ama yapıyor gibi messela yani.

3. bu zihniyet anadolu insanının ferasetine güvendiğini açıkça bas bas bağırarak meydanlarda söylemiştir. feraset dedikleri şey de erdoğanın götünün kılıyım diyen teyzenin seziş yetisidir messela yani.

biz böyle eşek olduktan sonra bu gider yenisi gelir o gider ötekisi gelir. anlayacağınız baki olan bu zihniyet değil bizim eşekliğimiz messela yani.
devamını gör...
hemen gömülmemesi gereken validir. bu ülkede yalaka çok. hemen biri koşup şemsiye açmış olabilir. o gerilim ve üzüntüyle bunu fark etmemiştir. hepimiz insanız.
devamını gör...
allah kalanlara sabır versin.
devamını gör...
şu an vali olan bir adamı savunacağım hiç aklıma gelmezdi ama bence bu gayet normal bir hareket. bu adamın olay yerinde ıslanmasının ne bir amacı var, ne de anlamı. şehitlerimize hepimiz çok üzüldük ama bu olayda onlara bir saygısızlık yapılmamış, dolayısıyla bir sorun yok bence.
allah şehitlerin yakınlarına sabır versin. özellikle düşük rütbelerdekilerin yakınlarına yardım etsin.
devamını gör...
vali denilen kişi, bir ilin her türlü güvenliğinden sorumludur. cb tarafından atanır. ülkemizde liyakatsizliğin hat safada olması, skandal hareketler yapan valilerin bulunması herkesin malumudur. vali durumu fark etmiştir ya da etmemiştir bilemem. ama etmediyse demek ki farkındalığı düşük bir validir. birisi yanında şemsiye tutarak yürürse fark edersin, fark etmen de gerekir. hayatlarını yitiren askerlerin bulunduğu kaza yerine giderken, tek derdin kafanın ıslanması ise vahim bir durumdur. empatiden yoksun olduğunu gösterir. bu tür görüntüler, resim vermek denilen şey, bir ayrıntı da olsa önemlidir.

akla putin'in 2.dünya savaşında ölenlerin anısına yapılan anıta sağanak yağmurun altında şemsiyesiz yürümesi ve saygı duruşunda bulunmasını getirmiştir.


devamını gör...
palto da giymiş haşmetmeabları. ısınmak senin neyine. titreye titreye git işte.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"düşen helikopter enkazına şemsiyeyle giden bingöl valisi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim