1.
şaak efektlerine takıntılı youtuberdir.
devamını gör...
2.
ironi üstadı.
devamını gör...
ekşi sözlük ve twitter mecralarının sol gerici, sjw ve etnikçi müptezellerinin ekseri linçlediği yiğido.
devamını gör...
dinlemeyi sevdiğim podcast, kısa film yayıncısı.
devamını gör...
ateist bir kişidir.
devamını gör...
2013 ten beri kendisini dinlediğim videolarına güldüğüm bir adamdır.şimdiye kadar kendini bozmuş değildir ne güzel açık açık düşüncelerini söyleyen biri.
devamını gör...
(bkz: conmech)
devamını gör...
bir şeylerin iyiye gitmesi için elinden geleni yapan , adam gibi adamdır . ayrıca sağ ve sol gericilerin korkulu rüyasıdır .
devamını gör...
uzun süredir severek takip ettiğim ancak son podcast’inde çokça saçmaladığını düşündüğüm ateist youtuber. ben de gelip para isteyen, izban’da fütursuzca melodika çalan dilenci çocuklardan bıktım ama bunları bir caninin küçük bir çocuğu öldüresiye dövmesinden sonra anlatmamalıydı. bu, bir kadına tecavüz edildikten sonra “ama kadın da kırmızı giyip tahrik etmeseymiş” demekle aynı şey. kim olursa olsun küçük bir çocuğun yerden yere vurulmasını elden geldiğince kınamak, ne yapmış olursa olsun şiddete karşı çıkmak lazım.
devamını gör...
sürekli podcast ve hans bilal videoları sıkan youtuber. eskiden çok komik kısa videolar yapardı. gerçi film işiyle uğraşıyor son sıralar.
din konusuna geri dönmesini tavsiye ediyorum. diyeceğim her şeyi söyledim diyor ama dinde o kadar çok konu var ki konuş konuş bitmiyor.
scp ve cryptid videoları da çok güzeldi.
sol gerici sjw'ları eleştirmeyi sakın bırakmamalı. çünkü bu sol çomarları sadece akp'yi eleştirelim, muhalefeti körü körüne savunalım istiyorlar.
devamını gör...
ekşide sürekli sjw,solgerici tipler tarafından saldırıya uğrar.şu adamın yaptığı eleştrilerin yarısını yapamamışlardır yada silivri soğuktur derlerken bu adam o korktukları şeyi göze alıyor.bu adam her iki tarafında(sağ-sol) çomarlarını kudurtmasını iyi bilirler.
devamını gör...
bu adamın podcastleri çok iyi gerisini bilmem umarım devam eder.
devamını gör...
her şeyi biliyorum havasında takılan içi boş tip.
devamını gör...
15 yıl sonra cumhurbaşkanı adayı olacak kişi.
devamını gör...
yılbaşı için özel içerik üretmiş olan ve bunların saatini şimdiden planlayan youtuber.

buradan
devamını gör...
tam bir ergen kafası. "madem allah var hadi beni şimdi çarpsın. bakın gördünüz mü bir şey olmadı. demek ki yok." gibi sözlerle yaratıcının olmadığını sözde ispatladığına şahidim.
devamını gör...
hans bilal videoları artık güldürmeyen youtuber. ama diğer videolarını halen severek izliyorum. meriç kohen ve scp konseptini devam ettirse çok güzel olur.

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
ateistlerin yüz karası.
devamını gör...
foşiktir.
devamını gör...
ne din hakkında fazla bir bilgisi var ne de mitoloji ve felsefe hakkında,böyle soytarıları dinlemek yerine kendi araştırmanızı kendiniz yapın,kendiniz okuyup içinizde tartışın ve kendi iç felsefenizi oluşturun.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"efe aydal" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim