insan gerçekten hayret ediyor. enes'in gittiği yer ailesinin yanından bin kat daha iyidir.


elimizdeki delillere göre enes kara'nın intihara ateizm ve deizm telkinleriyle yönlendirildiği şüpheleri artmaktadır.

— kara ailesi'nin avukatı


buradan
devamını gör...
çok şaşırtıcı açıklama gerçekten . adamın oğlu ölmüş oturup biraz üzülmedi hala cemaat savunma peşinde koşuyor inanılmaz ya.
devamını gör...
ateizm cemmatine gidiyorsa demek ki!
devamını gör...
seni ateist temellere dayanarak s.....m.
devamını gör...
allah rahmetiyle muamele etsin. üzüldüm.
devamını gör...
enes kara'ya hak vermeme sebep olan başlık. çocuk çok zekiymiş. kendi ailesinin ne mal olduğu anlayıp, çözümü kendisini tamamen imha edip, bu bozuk soyun ve zihniyetin ilerleyişini durdurmuş.
devamını gör...
burda avukata suç bulmamak lazım, o işini yapıyor sonuçta. ama enes'in ailesinin binbir türlü belalarını bulmalarını diliyorum.
devamını gör...
enes kara ateist olduğu için intihar etmiş yani öyle mi??? ailenin avukatına bak lan, avukat bile boktan aileye ne diyebilirsin ki sen…

ayrıca enes kara’nın ölümünün üstünü bu şekilde örtecekler. aile de cemaat de iş birliği içerisindeler o yüzden kale almayın derim. çocuk öldüğüyle kaldı, ışıklar içinde uyusun…
devamını gör...
bu çocuk icin çok üzülmüştüm ama bu aileden kurtulması neredeyse imkansızmış .
neden intihar ettigini daha iyi anlıyorum.
eger yurttan kacıp baska biyerde kendi ayakları ustunde durmaya calissaydi muhtemelen ailesi zorla alikoyup icine seytan kacti diyip eziyet ederdi .
ah be yavrum yaktın yuregimizi , gittigin yerde huzurla yat...
devamını gör...
bu aciklama ile ateizm ile deizmin birer sahis oldugunu da ogrenmis olduk. daha neler ogrenecegiz bakalim?
devamını gör...
babasının ağzından bir kere üzgün söz çıkmadı, insan evladını bu kadar mı sevmez kalbiniz kurusun.
devamını gör...
türkiye'de malum kesim ile biraz zaman geçirmiş olan insanları şaşırtmayacak açıklamadır. ne yazık ki bu tarz düşünceye sahip milyonlar var bu ülkede. onlar için din süper mükemmel, diğer her şey kötü. dinden asla kötülük gelmez, onların baskısı çocuklarının iyiliğini düşündükleri içindir eğer çocuk bundan bıkarsa kesin ateistler beynini yıkamıştır.

bu tarz ailede büyüyen ve çıkış yolu arayan milyonlar var biliyorum, eğer biriniz bunu okuyorsanız canınıza kıymayın. söylemesi kolay biliyorum ama ölmesi gereken kişi siz değilsiniz onlar, ve zamana direnemeyip hepsi ölüp gidecekler. onlar ölüp gidecek de benim giden ömrüme ne olacak diye düşünmeyin, kendinizi garantiye alıp bu ortamdan çıkmak mümkün. ve o özgürlüğe kavuştuğunuzda değdiğini göreceksiniz. ama bunun için kendinize iyi bakmanız gerekiyor. yaşadıklarınızı içinize atmayın, ama gidip malum kişilerle de paylaşmayın. yazıya dökün ya da daha iyisi kendinize benzer kişiler bulup dertleşin, inanın yalnız değilsiniz.

hep beraber direnip, inadına yaşayıp türkiye'de bu baskıları bitireceğiz. din baskısı tarihe karışacak, yeter ki vazgeçmeyelim.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"enes kara'nın ailesinin avukatının saçma sapan açıklaması" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim