1.
özgürlük karşıtı dırzoların kendiyle çeliştiği durum
devamını gör...
2.
pek haklı sitem.

hatta mis gibi sitem.
devamını gör...
3.
iki yüzlülüğün, iş güzarlığın dik alasıdır.
devamını gör...
4.
bastırılmış duyguların yalnız kalındığında açığa vurması ama ötekileştirilmekten korkup taş atan olmayı tercih etme durumu
devamını gör...
evet insanlar hayvan.
devamını gör...
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
devamını gör...
eşcinsellikten değil de başka birşeyden nefret eden kişidir kendisi.
devamını gör...
bence algıda seçicilikle alakalı durum. eşcinsel kadın videosunda fazladan kadın görmüş olmak istenileni karşıladığı hatta normalden fazlasını sunduğu için o esnada tabularını görmüyorlar.

not: eşcinsel olmayan, eşcinsel kadınlarla da erkeklerle de bir problemi olmayan birey varsayımı. bilimsel bir dayanağım yok.
devamını gör...
10/10 tespit.
devamını gör...
bence olay eşcinsel kadın videosunda üçüncü olma hayali.
devamını gör...
“bir erkeğin(bir kısmının) en korktuğu şey kadına benzetilmektir. o yüzden homoseksüellerden nefret eder erkekler. oysa bizi bir kadın ve bir erkek büyütmüştür. hepimizin kadınsı ve erkeksi özellikleri var. ne(y)den nefret ediyorsun sen? kendinden. kendinden nefret ediyorsun.”
-agah aydın

ne eksik ne fazla. söylenmesi gerekeni söyleyen birinin varlığı bizi her zaman iyi hissettirir. agah aydın da söylenmesi gerekeni korkusuzca söyleyebiliyor, bu çok kıymetli.
devamını gör...
hiç şaşmaz.
devamını gör...
estetik kaygısı gütmektedir. dibimi dövdürmüyorum ya da birisinin kılıcını parlatmıyorum ama zaman zaman ben de lezbiyen videosu izlemişimdir. bir de bizim cinsi düşünelim, iki tane koca koca kıllı adam birbiri ile öpüşüyor, nerede estetik? iki tane zımpara kağıdını birbirine sürter gibi. eeh.

tabii beni ilgilendirmiyor, kim ne yaparsa yapsın ama siz de bizim zevklerimize dil uzatıp yok lezbiyen videosu izleyen gizli eşcinseldir falan demeyin.
devamını gör...
akıllara eş cinsellere karşıt protestolara katıldıktan sonra travestiyle yakalanan koca yürekli, vatansever, ülkücü, dini bütün abimizi(yoksa ablamızı mı demeliyim bilemedim) getirmiştir.bir de protestoda en öndeyken çekilmiş fotoğrafı vardı.
devamını gör...
ahahhaahaha gizli eşcinseller sizi.
devamını gör...
bende 2 erkeği hiç yakıştırmasam da 2 kız çok daha güzel olduğunu düşünüyorum.bu düşüncelerimin kimseye bir zararı olmadığı için herhangi bir sorun olmaması gerek.insanlara zararı olmayan hiç bir şey kötü değildir.
devamını gör...
erkek olarak kadınlardan hoşlanıyoruz (normalde) ve hoşlandığımız 2 şeyin yan yana bir şeyler yapması göze çok daha iyi geliyor.
devamını gör...
gizli eşcinsel olma olasılığı çok ama çok yüksek olan kişilerin davranışıdır aynı zamanda.
devamını gör...
ironik...
devamını gör...
videoda gördükleri iki kadından zevk alırlar. aslında gayet normal. çünkü videoyu izleme sebepleri erkeği değil kadını görmektir zaten. toplumdaki erkeklerin nefret ettiği şey eşcinsellik değil "erkek eşcinselliği" dir. lezbiyenleri çoğu kişi umursamaz. hatta sokakta görseler zevke gelirler. çünkü ataerkil yetişme tarzlarına göre kadının zaten bir önemi yoktur. ama erkekliklerine ve üstünlüklerine tırpan vurabilecek herşeye düşmandırlar. çünkü bu durum eşitlik ortamını getirip erkek üstünlüğünü geçersiz kılabilir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"eş cinsel erkeklerden nefret edenlerin eş cinsel kadın videosu izleme bağımlılığı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim