evleneceğim kadındır. böyle birini istiyorum. aktivist değil. çevre kirliliğini umursamıyor. hayvan hakları olayı yok. sadece kağıt makasıyla pazar günleri küçük küçük kesiyor donlarını. kenarlarına nakışlar işliyor.

"bak sevgilim, kullanmadığım donlarımla 6 tane renk renk elbezi yaptım" diyor. bu ya, bu işte.

victoria's secret falan demiyor. çilek demiyor. elbezi diyor, nohutlu pilav diyor. gözlerimi yaşartan bir kadın. kim doğurduysa bunu yüreğine sağlık tebrik ediyorum.
devamını gör...
bir üst versiyonu südyenden çocuklarına top yapan bayandır.
devamını gör...
sevmediğim bir yazarın hoşuma giden ilk tanımı. böyle ironilerin dostuyuz. böyle kadınların da otobüste , yanında ki boş koltuğuz. herkes oturmak ister ama kimse cesaret edemez.
t : genelde gününü cam silerek, toz alarak, tv üstünde ki oyalı danteli düzeltmekle geçiren kadındır. tek yeteneği bu başlıktaki değildir.
devamını gör...
ben ne okudum dedirten başlıklardan biri. yemek yiyordum hem de...
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"eski külotlarından elbezi yapan neşeli bayan" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim