''zonguldak'ın ereğli ilçesine bağlı ormanlı beldesi sofular köyü'nde yaşanan olayda, 46 yaşındaki yaşar sevimci'den bir süredir haber alamayan yakınları köydeki komşularına haber verdi. eve giren komşular sevimci'yi yerde hareketsiz şekilde buldu.''

yenişafaktan alıntı
devamını gör...
allahım delireceğim sonunda netleşti bu dediğim tanım. sarayın bir avizesi ısıtırdı bu adamı be! yine bir dakikalığına imana gelip allah gani gani belanızı versin diyorum, kimin azcık suçu varsa bunda donduğu için uzuvlarını kessinler de öyle yaşasın.
devamını gör...
halk fakirlikten inim inim inlerken bu sene itibardan tasarruf etmeyenler 2 saray daha yaptıracak. entry bu kadar.
devamını gör...
yenişafak isimli propaganda bülteninde haber olmuş acı olay. yenişafak bunu haberleştirirken muhtemelen zonguldak ereğlisinin chp'de olduğunu bilerek yaptı bunu. ama yenişafak'ta çalışan trollerin gözünde kaçan olay ormanlı beldesinde en fazla oyu akape ve mehaşpenin almış olması. ne alakası var bu haberle demeyin sevgili yazarlar. bu adamların kafası böyle çalışıyor.
devamını gör...
iddia edildi tarzı haberciliğe güzel bir örnek. evde bir cenaze bulunuyor bütün bildiğimiz bu. yaz kardeşim donarak öldü millet yer. belki cinayet, belki zehirlendi, belki kalp krizi nereden bileceksin otopsi yapılmadan? maksat siteye tıklansın.
devamını gör...
insanlık sadece benden ibaret herkes bi kendini düşünüyor orada bir insan donarak ölüyor fakat bu kişinin komşuları bu adamın maddi durumundan haberdar değil çünkü sadece kendini düşünüyor allah kimseyi yoklukla sınamasın allah herkesin kalbine merhamet versin.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"evinde soğuktan donarak ölen yurttaş" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim