fal olur, yıldız haritası olur nasıl yaptıklarını anlatsınlar istiyorum. bir de hayrına bana bakıverin.
devamını gör...
yerimi aldım sıramı bekliyorum
devamını gör...
ayy ben de ariyorum. bu arada tanidigim iyi bir online falci var 30tl‘ye bakiyor ama
devamını gör...
kahve falı bakılır. özellikle yaş almış teyzelere bakmak hobimdir. önce onları dinlemek * gerekir.biraz lafı dolandırmak da gereklidir; tepkiler ve mimikler çok önemlidir. arada 'cık cık cık' diyerek ortama heyecan katabilirsiniz. sonrasında zaten 'kızz maşallahh ne güzel bakıyosuun seen!' şeklinde övgülere 'valla ne görüyosam onu söylüyorum.' diye cevap verecek seviyeye gelebilirsiniz.
devamını gör...
ne zaman türk kahvesi içsem telvelerden ejderha şekli çıkıyor. yoksa bu o ejderya mı.
devamını gör...
kahve falı ve tarot falı bakmaktayım. kahve falı biraz genetik diyebilirim. çünkü 3 kuşaktır fal bakıyoruz. tarot yeni yeni kendi çapımda
devamını gör...
fal konusun da ağlatırım kendime güveniyorum .
devamını gör...
kim bakıyor ? bende isterim
devamını gör...
eskiden çok deli bakardım, sonra bir şeyler oldu, popoma vura vura koşarak uzaklaştım bu işten. her şey o soğuuuk geceee de başladı demek isterdim ama yooo hava gayet aydınlıktı. akrabalarımız da bu işler çoktur öyle hacı hoca fal, büyü neyse bir akrabamız vardı yıldızlama bakardı. evirir çevirirdi kuranı, elinde oyuncak etmişti. neyse sonra bu kadın sebepsiz kör oldu ama gerçekten sebepsiz hani böyle doktora gitmeli sebebi bulunamamalı bir sebepsizlik. neyse işte görmeye gittik kadını geçmiş olsuna ama evi huzursuz böyle kasvetli bir havada. kadın beni hiç görmemiş ömründe belki belki fotoğraf içeri girer girmez elini uzattı bana doğru gel dedi ne bileyim bende gittim elimi tuttu okudu bir şeyler sonra ben rahatsız olmaya başladım, meğer el vermek diye bir şey varmış… neyse gel zaman git zaman bakıyorum öyle önüme gelene ama insanlar şey oha ya nasıl yani, dediğin gibi oldu falan gece uyuyamamalarla başladı, ses duymalara karabasan basmalarına kadar gitti. çok korktum bıraktım yakasını. en son 18 yaşında annemlerin arasında yatıyordum korkudan. (bkz: yapılan nuskalar ortadan kayboldu, evin hiçbir yanında yok)
devamını gör...
ben.
devamını gör...
falın fallanmış popon kıllanmış. gözümde okkalı yalan söyleme becerisine sahip olmaktır falcılık. aydın geçinip fal ful işlerinden bahseden tip yav he he sana da he.
devamını gör...
kahve ısmarlayana fal da bakılır anacım
devamını gör...
fal bakan kişiye sesleniyorum;
"seni tanımak istiyorum yiğidim beni ara"
devamını gör...
'kahve fincanı hazır, kime gönderiyoruz fotoğrafı?' dedirten başlık.
devamını gör...
yerimi aldım sıramı bekliyorum hadi bakalım. dur daha içme aşamasındayım eheh
devamını gör...
'ben' diyene 15 kişi aynı anda fincan fotoğrafı yollar. bakıyorsanız bile ses çıkarmayınız. ama bana haber edebilirsiniz. hissiyat kuvvetliyse yorum beklerim. üç vakte kadar diye başlayıp beş vakitte bitiririz.
devamını gör...
bedava fal baktırmakla ücretli fal baktırmak bambaşka hissiyattır. vereceğim iban numarasına atın 100 tl görün fal nasıl bakılmazmış.
devamını gör...
yılların falcisiyim.. içinizden en çok ihtiyacı olana dostane bakarım..
not: en çok ihtiyacı olanı elbette ben belirleyecegim.. ben ve altıncı hissim..
devamını gör...
fal kadar cahilce bir şey daha görmedim. başka zaman namaz kılana,oruç tutana,islami yaşamaya çalisana gerici deyip küçümseyenler,entel geçinenler fal gibi hicbir bilimsel dayanağı olmayan bir aktiviteyle ilgilenmek söz konusu olunca balıklama atlayiveriyor. ne perhiz ne lahana turşusu.
devamını gör...
faldan anlamam ama ikili ilişkiler ve burç ile ilişkiler konusunda yardımcı olurum.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"fal bakan sözlük yazarları" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim