son derece normal olan durumdur; ama bunu salt duygusalliga yormak, hafife almak, kismen de olsa gülünç bulmak hakikaten aptalcadir. film izlerken aglayan bir insan, o filmde kendine dair çok şey bulmuş olabilir; ona dokunan, onu etkileyen, iyi kötü ona bir şeyler hatirlatan bazi detaylar olabilir bunlar. bunu anlamaya calismadan direkt duygusal olmaya yormak onu anlamamaktir ki eminim böyle bir ortamda onun derdi de anlaşilmak falan degildir. ayrica evet, elbette bu durum sadece duygusallik da tasiyabilir ve bunun bir sonucu olabilir ama sadece ve her zaman salt duygusallik kaynakli degildir, yani rahat birakin da aglasinlar be! *
devamını gör...
en garibi de duygusal olmayan filmlerde aglamaktir.
ben genelde sinemaya falan tek gitmeyi tercih ederim. rahat rahat aglayabilmek hunharca gülebilmek için.

not: en son logan filmine gittiğimde ağlamıştım. hugh jackman hayranı olarak x men e veda etmesini minik kalbim kaldırmadı....
devamını gör...
kız arkadaşından önce ağlamaya başlıyorsan biraz sıkıntı bence
devamını gör...
(bkz: kafacıların en yaşlı özelliği)
devamını gör...
bazen insan sadece ağlamak için bile film izleyebiliyor. mesela dönersen ıslık çal filminde cücenin ölmeden önce boyu uzasın diye doktora gidişi ve doktorun onu top oynarsan boyun uzar diyerek bütün parasını elinden almasına ve kalan parasına da cücenin bir oda dolusu basketbol topu almasına , ve onu kimsenin sevmemesine, ve sonunda ölmesine, fikret kuşkan' ın kucağında son nefesini vermesine , hüngür hüngür aĝlayabiliyorsunuz. tabii bunda yönetmenin rolü de büyük.
devamını gör...
kimsenin ağlamadığını düşündüğüm sahnelerde bile ağlıyorum. en büyük etken kişinin o anki ruh halini yönetmenin duygularına dokunacak şekilde vermesidir diye düşünüyorum. yani şöyle bir sahne olur o sahne sizin hayatınızla özdeşleşiyordur sonrası zaten bol bol salya sümük ağlamak.
devamını gör...
bazen; film çok etkileyicidir evet ama sık sık aslında ağlamam lazımdıların bahanesidir.
devamını gör...
yalniz basiniza olunca tam bir rahatlama saglayıp mendil tüketimine katkıda bulunan ancak etrafınızda birileri varsa acıklı sahnelerde gözünüzün içine bakıp aglayıp aglamadıgınızı kontrol edip sonra hhahhhhah niye buna mı aglıyorsun diye dalga gecmeleriyle sona eren sizi de gizli gizli film seyretmeye, tek basınıza sinemaya gitme istegine iten durum...
devamını gör...
hiç bir filmi izlerken filme ağlamadım maalesef konular başkaydi...
devamını gör...
duygusallık, nasıl berbat bişisin ln sen dediğimdir. insan maraşlı* izlerken bile ağlayacak gibi olur mu. resmen canım acıyo ciğerim yanıyor ya. hasbünallah. gelmişler bana yine.
dedim bişi izliyim ki hiç tvdeki dizilerden haberim olmaz bilmem etmem geçen denk geldimdi. açar açmaz kötü oldum resmen hormonlarım bişi bekliyormuş hshshd.
devamını gör...
o filmdeki oyuncular öldüyse, veya çok dokunaklı bir film ise neden ağlamayayım? hem bazı filmler ağlamak için izlenir. bilmez misiniz?
devamını gör...
gerçekten ağlanılır bu arada.
devamını gör...
duygusal bir insanım ne yapayım diye tepki alabileceğiniz durumdur.
devamını gör...
ağlayamıyorum. çok imreniyorum böyle her boka duygulanan tiplere.
devamını gör...
gerçek olmadığını bildiğim için ağlayamıyorum.
devamını gör...
benim için, yaşlanma itemi. öyle oldu yani. ağlayan birisini görünce dayanamıyorum.
devamını gör...
bir ara nedense başıma bolca gelen olaydır.

hani öyle çocuk falanken değil, birkaç sene önce. tam olarak ağlamak da sayılmaz ama boğazıma kimi şeyler otururdu sürekli.

özellikle animasyon filmlerde, üzücü bir sahne oldu mu aklıma türlü şeyler gelir, çocukluğumu özler, boğazıma oturan yumruyla öylece ekrana bakakalırdım.

sonra da animasyon izlemeyi bıraktım.

şerefsizler çok duygusal şeyler yapıyorlar.*
devamını gör...
görsel
ilk ağladığım film.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"film izlerken ağlamak" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim